Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Mücadelemiz kararlı bir şekilde sürecek

Başbakan Yardımcısı : "Terörle mücadelede sath-ı müdafaa pozisyonundayız, millet olarak müteyakkız bir şekilde topyekün saldırıları göğüsleyeceğiz. Mücadelemiz içeride ve dışarıda hukuk içinde, halkımızın hak ve hukukunu korumak için kararlı bir şekilde sürecek. " dedi.

Giriş Tarihi: 8.9.2015 16:41 Güncelleme Tarihi: 18.10.2017 12:09
Yalçın Akdoğan: Mücadelemiz kararlı bir şekilde sürecek
Başbakan Yardımcısı , Türkiye'yi derin üzüntüye boğan PKK'nın hain saldırılarının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Akdoğan twitter hesabından şunları yazdı: "Terörle mücadelede sath-ı müdafaa pozisyonundayız, millet olarak müteyakkız bir şekilde topyekün saldırıları göğüsleyeceğiz. Mücadelemiz içeride ve dışarıda hukuk içinde, halkımızın hak ve hukukunu korumak için kararlı bir şekilde sürecek. Türkiye'nin bütünlüğüne ve kardeşliğine kastedenlere karşı yürütülen cansiperane mücadele gücünü milletimizin hayır duasından almaktadır. Bin yıllık kardeşliğimizi hiçbir provokasyon ve kirli oyun bozamayacaktır. Bu uğurda canını feda eden tüm Şehitlerimizin ruhu şad olsun. Terörün ve teröristin yerli ve yabancı işbirlikçileri, milletimizin güçlü iradesiyle gereken karşılığı eninde sonunda görecektir."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yalçın Akdoğan: Mücadelemiz kararlı bir şekilde sürecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN