Tetikçi üzerinden yalana başladılar

'nin seçimlerinden tek başına iktidar olarak çıkacağını anlayan tetikçiliğini sürdürdü. 'ye yakın Zaman gazetesi tetikçi Fuat Avni'nin 7 Hazirandan önce yaptığı gibi seçim ve sonuçları üzerinden provokasyon çıkarmaya yönelik iftiralarının sonuncusunu "YSK'ya paralel sistem kuruldu, sonuçlar AKP yüzde 44 oy alacak şekilde ayarlanıyor" başlığıyla yayınladı. Paralel yapı 1 Kasım seçimleri için tek seçenekleri olan iftiraya sarıldı.

Giriş Tarihi: 22.9.2015 10:06 Güncelleme Tarihi: 22.9.2015 10:27
Tetikçi Fuat Avni üzerinden yalana başladılar

FETÖ'ye yakın Zaman gazetesi tetikçi Fuat Avni'nin 7 Hazirandan önce yaptığı gibi seçim ve sonuçları üzerinden provokasyon çıkarmaya yönelik iftiralarının sonuncusunu "YSK'ya paralel sistem kuruldu, sonuçlar AKP yüzde 44 oy alacak şekilde ayarlanıyor" şeklinde duyurdu.

HDP YÜZDE YÜZ OY ALINCA..!

Tetikçi Fuat Avni FETÖ meyası, Doğan Medyası, Oy ve Ötesi gibi oluşumlar 7 Haziran'dan önce AK Parti hakkında bir çok kirli seneryo dillendirirken, çıkan sonuçların ardından HDP'nin özellikle bölgede birçok sandıkta yüzde yüze yakın oy almasına karşın hiçbir çalışmada bulunmamışlardı.

YİNE FUAT AVNİ'NİN İFTİRALARINA UMUT BAĞLADI

Paralel çetenin oy oranının ortaya çıkması ve medyaları ile gerek - ve HDP'yi destekleyerek 'nin birinci parti olmasına engel olamadıklarını anlayınca sosyal medyada yaptığı tetikçilikle tanınan 'nin 1 Kasım seçimleri öncesinde de iftiralarına umut bağladı.

CHP-MHP-HDP'YE TALİMAT VERDİ

AK Parti'nin seçimlerinden tek başına iktidar olarak çıkacağını anlayan Fuat Avni tetikçiliğini yaparken CHP-MHP ve HDP'ye akıl vermekten de geri durmadı. Paralel iftiracı, "CHP, MHP, HDP başta olmak üzere bütün parti yetkililerine sesleniyorum." şeklinde talimat verdi.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tetikçi Fuat Avni üzerinden yalana başladılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN