Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Latif Erdoğan'ı hedef gösterdiğini unuttun mu Ahmet Hakan?

Giriş Tarihi: 3.10.2015 14:25 Güncelleme Tarihi: 24.10.2015 06:21
Latif Erdoğan'ı hedef gösterdiğini unuttun mu Ahmet Hakan?

Ahmet Hakan’ın darp edilmesinin ardından hedef gösterildiğini iddia eden Doğan medyası, Ahmet Hakan’ın 5 ay önce köşesinde Latif Erdoğan’ı hedef gösterip darp edilmesi olayını çabuk unuttu. Ahmet Hakan’ın yazdığı bir köşe yazısından tam 6 gün sonra yazar Latif Erdoğan saldırıya uğramıştı. Doğan medyası ise bu konuyu görmezlikten geldi.

Ahmet Hakan'ın darp edilmesinin ardından hedef gösterildiğini iddia eden Doğan medyası, Ahmet Hakan'ın 5 ay önce köşesinde Latif Erdoğan'ı hedef gösterip darp edilmesi olayını çabuk unuttu. Ahmet Hakan'ın yazdığı bir köşe yazısından tam 6 gün sonra yazar Latif Erdoğan saldırıya uğramıştı. Doğan medyası ise bu konuyu görmezlikten geldi.

Doğan medyası bu yaptığını çabuk unuttu Doğan medyası Ahmet Hakan'ın bir grup tarafından saldırıya uğramasını AK Parti'ye yıkmaya çalışırken, Ahmet Hakan'ın hedef gösterdiği bir köşe yazısı yüzünden Latif Erdoğan'ın darp edilmesini çabuk unuttu.
LATİF ERDOĞAN'A ÇİRKİN SALDIRI

Ahmet Hakan'ın 14 Mayıs 2015 tarihinde "Latif Erdoğan! Seni şerefsiz ilan ediyorum" başlığıyla Hürriyet'teki köşesinde yayınladığı yazıyla hem Latif Erdoğan'ı hedef göstermiş hem de Erdoğan'a ağır hakaretlerde bulunmuştu. Ağır tahrik ve kışkırtma dolu köşe yazısının yayınlanmasından tam altı gün sonra Latif Erdoğan, canlı yayına çıkmak üzere gittiği A Haber binasının önünde darp edilmişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Latif Erdoğan'ı hedef gösterdiğini unuttun mu Ahmet Hakan?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN