Demirtaş'tan HDP'li vekillere cenaze tehdidi

Giriş Tarihi: 8.10.2015 12:04 Güncelleme Tarihi: 8.10.2015 13:06
Demirtaş'tan HDP'li vekillere cenaze tehdidi

Selahattin Demirtaş, PKK'lı teröristlerin cenazesine katılmayan HDP'li milletvekilleri hakkında soruşturma açılacağını söyledi.

HDP Eş Genel Başkan Selahattin Demirtaş, PKK'lı teröristlerin cenazelerine katılan HDP'li milletvekillerine dair açıklamalarda bulundu.

YASİN BÖRÜ'NÜN ANNESİ: DEMİRTAŞ'A BEDDUAM SONSUZ!


HDP'NİN SEÇMENİ TERÖR ÖRGÜTÜ PKK

Ruşen Çakır'a konuşan Demirtaş, PKK'lıların HDP'nin seçmeni olduğunu ve PKK'lıların cenazesine gitmeyen HDP'li milletvekilleri hakkında soruşturma açılacağını söyledi.

DEMİRTAŞ PKK'LILARIN EVİNE TAZİYE ZİYARETİNE GİTTİ


Demirtaş'ın konuşmasından satır başları;

"PKK'LININ CENAZESİNE KATILDI DİYE LİNÇ EDİLİYOR"

"Bizim bir milletvekilimiz bir PKK'lının cenazesine katıldı diye linç edilebiliyor medyada. Seçmenimiz o bizim. Bize oy veren, güvenen insan. Evladını yitirmiş çatışmada. Bir bakıyorsunuz akşam havuz medyasında 'milletvekili PKK'lı terörist cenazesinde'..

SELAHATTİN DEMİRTAŞ'I ALMANYA'DA PKK'LILAR KORUDU


CENAZEYE GİTMEYEN VEKİLE SORUŞTURMA TEHDİDİ

Ben çok açık söyleyeyim; Halkımızın acısına sahip çıkmayan milletvekiliyle ilgili kusura bakmasınlar ben soruşturma açtırırım, parti disiplini gereği. Sen oy almışsın o insandan, hassasiyetine dikkat edeceksin arkadaşım. Cenazesine de gideceksin, taziyesine de. Askerinkine de gidebiliyorsan gideceksin, polisin de acısını paylaşacaksın."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirtaş'tan HDP'li vekillere cenaze tehdidi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN