Sözcü sadece 'nün sözcülüğünü yapıyor!

Türkiye devleti dört bir koldan Fetullahçı Terör Örgütü ile mücadele ederken, tarafından finanse edilen , kirli örgütün sözcülüğünü üstleniyor. Yazarları ile birlikte Fetullahçı Terör Örgütü’ne destek veren Sözcü, bugün de ’ten atılan Gülen medyasına destek verdi.

Giriş Tarihi: 9.10.2015 17:16 Güncelleme Tarihi: 9.10.2015 18:42
Sözcü sadece FETÖ'nün sözcülüğünü yapıyor!
sahibi Burak Akbay'ın, Gülen'in kurduğu yurtlarda yetiştiğinden dolayı terör örgütünü körü körüne desteklemeye devam ediyor. Sözcü, 251 yıl hapis cezası ile yargılanan Fetullah Gülen ve örgütünü desteklemeye devam ediyor. Türkiye devleti dört bir koldan Fetullahçı Terör Örgütü ile mücadele ederken, FETÖ tarafından finanse edilen Sözcü Gazetesi, kirli örgütün sözcülüğünü üstleniyor. Yazarları ile birlikte Fetullahçı Terör Örgütü'ne destek veren Sözcü, bugün de 'ten atılan Gülen medyasına destek verdi.

İŞTE BURAK AKBAY'IN GERÇEK YÜZÜ


HEM FETÖ, HEM DE PKK'YA DESTEK!

Fetullahçı Terör Örgütü tarafından finanse edilen Cumhuriyet, Taraf ve Sözcü gazeteleri, sadece FETÖ'ye değil PKK'ya da örtülü destek veriyor. PKK'nın yaptığı kanlı eylemlerin üstünü örtmeye çalışan FETÖ destekli gazeteler, devletin terör örgütü olarak kırmızı kitaba aldığı Fetullahçı Örgüte de her fırsatta destek veriyor.
SÖZCÜ'DEN SKANDAL MANŞET
DİGİTÜRK'Ü VE CUMHURBAŞKANI'NI HEDEF GÖSTERİYORLAR.

Sözcü, Fetullahçı örgütü aklamak, karanlık eylemlerini perdelemek için kara propaganda yapan TV kanallarının mahkeme kararı ile yayın paketinden çıkaran Digitürk'ü hedef gösterdi. Sözcü, yargının bu kararından bile Cumhurbaşkanı'nı sorumlu tutarak yine çirkin bir kampanya başlattı. Digitürk'ün mahkeme kararına dayanarak aldığı karar üzerinden Cumhurbaşkanı'na saldıran Sözcü Gazetesi, geçmişte gizli olarak yaptığı FETÖ destekçiliğini artık açık açık yapmaktan geri durmuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözcü sadece FETÖ'nün sözcülüğünü yapıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN