Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Can Dündar kirli siyaseti itiraf etti

Ankara'daki patlamayı kirli siyasete alet edenler kervanına Can Dündar da katıldı. Dündar, amaç 'Nemrud'u devirmek' dedi.

Giriş Tarihi: 11.10.2015 18:43 Güncelleme Tarihi: 11.10.2015 19:55
Can Dündar kirli siyaseti itiraf etti
Ankara'da şu an için kimin düzenlediği belli olmayan terör saldırısında 95 kişi hayatını kaybetti, son rakamlara göre 300'e yakın insan da yaralandı.

Saldırıdan henüz 1 gün geçmesine rağmen, katliamın üzerinden üretilen kirli siyaset de deşifre oldu. HDP, CHP ve bu çevrelere yakın medya anında başta Erdoğan olmak üzere AK Parti için 'devirelim' çağrıları yapmaya başladı.

CAN DÜNDAR KİRLİ SİYASETİ İTİRAF ETTİ: NEMRUD'U DEVİRELİM

Kimileri halkı sokağa çağırıp isyan çağrısı yaparken kimileri de açıkça Erdoğan için "Nemrud'u devirelim" dedi. Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar da bu isimlerden biri.

Dündar, Ankara'da yaşanan katliama ilişkin "Madem "İnadına barış" diyenlerin karşısına "İnadına savaş" diyenler dikildi. Torunlarımızın barış pankartlarından kefen yaparak büyümemesi için… Şahsi iktidarı için meydanı ateşe veren Nemrud'lara karşı, yangına su taşıyan karıncalar gibi, barışın yanında kümelenerek hiç değilse safımızı belli edelim. Bu yangını söndürelim. Nemrud'u devirelim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Can Dündar kirli siyaseti itiraf etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN