Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Oğlum bombacıyı görmüş"

'daki da yaralanan Abdulselam Altun'un sı Mehmet Ali Altun, oğlunun bombacıyı gördüğünü iddia etti. Altun, "Çocuğum bombacıyı görmüş. Kendisi elindeki bombayı bırakmış, elinde pim varmış" dedi.

Giriş Tarihi: 11.10.2015 18:24 Güncelleme Tarihi: 11.10.2015 18:52
Oğlum bombacıyı görmüş

"OĞLUM BOMBA DEYİNCE..."

'daki patlamada yaralanan Abdulselam Altun, ANkara Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanede yatan oğlunu bekleyen sı Mehmet Ali Altun, basın mensuplarına oğlunun hastaneye kaldırılmadan önce bombacıya ilişkin görgü tanıklığını aktardı. Baba Altun, şunları söyledi:

"Bütün dünya basınına söylüyorum. Bombacının sırt çantası vardı, sakallıydı. Çocuğum bombacıyı görüyor. Oğlum dedi ki "Ben 'bomba' dedim, bu adam panikledi, kaçtı. Ama elindeki çantayı bıraktı, sonra da bir şeye bastı, ortalık ateş oldu." Çocuğumun bütün yüzü, saçları, elbiseleri yanmış. Çocuğumun ayakları kopmuş. Bombacı öldü mü ölmedi mi bilmiyorum. Çocuğum bombacıyı görmüş. Kendisi elindeki bombayı bırakmış, elinde pim varmış. Oğlum "Bastığında üstüme ateş geldi' dedi."
KATLİAMIN GÖRGÜ TANIĞI O ANLARI ANLATTI

"BOMBACININ İKİ ÇANTASI VARDI"

Oğlu Abdulselam'ın bombacının bir sırt çantası olduğunu elinde de bir çanta taşıdığını söyleyen Mehmet Ali Altun, "Oğlum Abdulselam, 'İlk önce gözümün önüne gelince şüphelendim. Sanki hissettim. 'Bombacı' dedim, panikledi. Paniklediği zaman öbür çantayı bıraktı, elindeki çantayı attı. Elinde bir şey varmış, ona bastığı an sadece bildiği ateş üstüme geldi' dedi. Oğlu Abdulselam'ın şokta olduğunu dile getiren Altun; "Bir taraftan kardeşinin ayakları gitmiş, kendisi . Arkadaşı gitmiş. Psikolojik yönü de var. Biz nasıl yapacağız bunu?" dedi.

ANKARA'DA PATLAMA

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Oğlum bombacıyı görmüş"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN