Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Nasıl Alınır?

Tüvtürk Araç Muayene Randevu Alma Ankara Eryaman hakkında merak edilen detaylar haberimizdedir. Araç muayenesi araçların cinslerine ve durumlarına göre muayene süreleri vardır araç muayenesini zamanında yaptırmamak ileriki dönemde araç muayenesi yaptırırken gecikme bedeli ödemenize neden olabilir.

Giriş Tarihi: 12.10.2015 11:52
Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Nasıl Alınır?
Tüvtürk araç muayene istasyonlarında yapılabilmekte yada gezici Tüvtürk mobil istasyonlarda yapılabilmektedir.peki ya Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Nasıl Alınır? Koşul ve şartları nelerdir? Araç muayenesi araçların cinslerine ve durumlarına göre muayene süreleri vardır araç muayenesini zamanında yaptırmamak ileriki dönemde araç muayenesi yaptırırken gecikme bedeli ödemenize neden olabilir.


Tüvtürk Araç muayene Tüvtürk araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak için öncelikle araç muayene istasyonuna gitmeden aracın plakasına ait vergi borcu yada trafik para cezası olmaması gerekmektedir eğer borç var ise bu borcun ödenmesi gerekmektedir Tüvtürk araç muayene istasyonlarında vergi borcu yada trafik ceza borcu ödenmez.

Tüvtürk araç muayene yapma yetkisi bulunan tek kuruluştur araç muayene için eğer muayene yaptırılacak istasyon sadece randevulu çalışıyorsa istasyona gitmeden önce araç muayene randevusu almak gerekmektedir öncelikli araçlara randevu gerekmez muayene yapılacak olan araç eğer şahıs aracıysa bu aracı muayeneye götürecek kişi araç sahibiyse kişinin kendi aracını muayene yaptırmasında herhangi bir engel yoktur. Tüvtürk Randevu alma hizmeti veriyoruz sizin adınıza Türkiye geneli Tüvtürk araç muayene istasyonlarına araç muayene randevu alıyoruz tüvtürk istasyonlarına randevu günü randevu saatinizden kısa bir süre önce giderek işlemlerinizi başlatmanız gerekmektedir Tüvtürk istasyonlarına araç muayene randevu günü randevu saatinizi 15 dakika gecikmeniz durumunda araç muayene randevu Tüvtürk sistemi tarafından iptal edilecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Nasıl Alınır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN