Türkiye'nin en iyi haber sitesi

30 'ye katıldı

Giriş Tarihi: 20.10.2015 11:34 Güncelleme Tarihi: 20.10.2015 11:42
30 ülkücü AK Parti'ye katıldı

MHP’nin etkili olduğu ’un Horasan İlçesi’nde 30 düzenlenen törenle saflarına katıld. Ülkücü gençlerde bir araya gelen AK Parti Milletvekili adayı Mustafa Ilıcalı, arkadaşlarımıza aramıza hoş geldiniz diyor, aldıkları kararın, Türkiye’mize, Erzurum’umuza hayırlar getirmesini diliyorum.”

MHP'nin etkili olduğu 'un Horasan İlçesi'nde 30 düzenlenen törenle saflarına katıldı. Ülkücülere rozetlerini takan AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Prof. Mustafa Ilıcalı, gençlere "Aramıza hoş geldiniz." dedi.

Milletvekili adayı Prof. Mustafa Ilıcalı'nın Horasan İlçesi'ni ziyareti, ilçede siyasi atmosferi bir anda değiştirdi. Bir grup ülkücü Prof. Ilıcalı ile görüştü ve AK Parti'ye geçme kararı aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin ideolojisi ve çizgisinden çıktığını anlatan ülkücü gençlerden Davut Kaya, AK Parti çatısı altında ülkenin daha büyük başarılara imza atacağına inandıklarını kaydetti.

AK Partiye saflarında yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Kaya, "İlçemizde birçok ülkücü arkadaşımız, MHP'nin izlediği politikadan oldukça rahatsız. Bu yüzden istifaların arkası kesilmeyecek ve bizden sonrada birçok ülkücü arkadaşımız partiyi terk edecektir" diye konuştu.

Ülkücü gençlerde bir araya gelen AK Parti Milletvekili adayı Mustafa Ilıcalı rozet taktı, şunları söyledi: "Haziran seçimleri sonrası MHP'nin izlediği politika maalesef Türkiye'yi yeniden seçim sürecine itmiştir.

Toplumda kabul görmeyen bu tutum MHP'den ayrılıkları da haklı olarak beraberinde getirmişti. Erzurum'da gücümüze güç katan arkadaşlarımıza aramıza hoş geldiniz diyor, aldıkları kararın, Türkiye'mize, Erzurum'umuza hayırlar getirmesini diliyorum."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
30 ülkücü AK Parti'ye katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN