Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Oy ve ötesi'ne FETÖ desteği

Giriş Tarihi: 22.10.2015
'Oy ve ötesi'ne FETÖ desteği
1 Kasım genel seçimlerinde gönüllü sandık görevlisi toplamak amacıyla oluşturulduğu iddia edilen Oy ve Ötesi platformuna en büyük destek Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) lideri Fetullah Gülen'in yönettiği Paralel Medya ile Doğan Medya ve Sözcü gazetesinden geldi. Paralel yayın organları Zaman, Cihan Haber Ajansı, Kanaltürk ve Bugün'ün yanı sıra Hürriyet ve Sözcü yaptıkları yayınlarla sürekli olarak kampanyaya destek istedi. Hiçbir siyasi bağının olmadığını söyleyen platformun kurucusu Sercan Çelebi, platformu Gezi olayları sonrası hiçbir şeyin değişmeyeceğini anlamaları ve bu sürece katkıda bulunabilmek adına kurduklarını söyledi. Sürekli olarak gazete ve televizyonlarında seçim sandıklarında gönüllü ihtiyacının olduğu şeklinde yayınlar yapan üçlü gruba Fuat Avni, Emre Uslu, Koray Çalışkan, Fazıl Say gibi isimler de attıkları tweetlerle destek oldu. İşte o tweetler;
Fuat Avni: Oy ve Ötesi gibi demokrasi mücadelesi veren platformlar, hilelerin önündeki en büyük engel. Sivil dayanışma çok önemli.
Fazıl Say Official: Oy ve Ötesi'ne destek verelim dostlar. Kendi hakkımızıve çocuklarımızın geleceğini hala koruma içgüdüsü ile.
Koray Çalışkan: Bugün @
Oy ve Otesi hediye yollamış. Aldım laptopa yapistirdim. Sayınca Çok Güzel Oluyorsun Türkiyem! Hemen gönüllü ol.
Tuncay Opçin: Teşekkür listesinde Oy ve Ötesi'yle fuatavni'yi unutmayın. Tabii bir de Emre Uslu'nun seçim günü çabalarını.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Oy ve ötesi'ne FETÖ desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN