"Bak Aydın Doğan..."

Star yazarı Cem Küçük bugünkü yazısında siyaseti ve iş dünyasını tehdit eden Aydın Doğan’ı topa tuttu. “Daha evvel tüm siyasetçileri istediğin gibi korkutmuş ve sindirmiş olabilirsin ama Recep Tayyip Erdoğan’a bu iğrençlikleri yapamazsın” diyen Cem Küçük, iş dünyasını da tehdit eden Aydın Doğan’a “bundan evvelki tüm medya patronlarını ve yöneticilerini kumpaslarınla kendine kul köle etmiş olabilirsin fakat Ethem ve Murat Sancak ile Cemal Kalyoncu ve Serhat Albayrak’a bu kumpasları yapamazsın.” şeklinde konuştu.

Giriş Tarihi: 23.10.2015 09:39 Güncelleme Tarihi: 23.10.2015 13:46
Bak Aydın Doğan...
İŞTE CEM KÜÇÜK'ÜN BUGÜNKÜ YAZISINDAN BAZI BAŞLIKLAR

BEDELİNİ HUKUK ÖNÜNDE ÖDEYECEKSİN!

Tırsak olduğun için de Halim Aydın gibi dolandırdığın adamların üstüne kirli paranla tuttuğun mafyayı salıyorsun. Biliyorsun ki kardeşin ile beraber yaptığını bu soygunculuk ve mafyacılığın bedelini hukuk önünde ödeyeceksin. Çünkü Türk Ceza Kanunu bunu emrediyor. Halim Aydın'ın bana verdiği röportaj bu gazetede yayınlandığı an geri dönülmez hukuksal süreç başlayacak. İşte o yüzden tüm paniğin ve ruh hastası davranışların. İstediğin manipülasyonu yap, istediğin kadar savcılarımızı ve hakimlerimizi tehdit et, sonuç değişmeyecek. Bu ülkenin cesur hukukçuları senin kirli sicilini, benimse tertemiz geçmişimi iyi biliyor.

AYDIN DOĞAN SUSUYOR CEVAP CHP'DEN GELİYOR
ORTAK OLDUĞUN FETULLAHÇI SAVCILARIN İŞİ BİTTİ BU ÜLKEDE

Hukuksuzluk benim kitabımda olmadığı için savcılarımız hukukun emrettiği takipsizlik kararlarını veriyor diye deliriyorsun. Seninle ortak olan Fethullahçı çeteci savcıların ve hakimlerin artık işi bitti bu ülkede. İster solcu ister Atatürkçü ister muhafazakar ister ülkücü olsun bu ülkenin gerçek hukukçusu olan savcı ve hakimler senin gibi illegal çakallardan korkmazlar. Hukuktan kaçamayacaksın. O yüzden çıldırıyorsun...

"BİR KARIN AĞRINIZ MI VAR"

SİYASETÇİLERİ ARTIK KORKUTAMAYACAKSIN!

Bu arada küçük enişte emirerinin sahibi Aydın Doğan'a da birkaç sözüm var... Daha evvel tüm siyasetçileri istediğin gibi korkutmuş ve sindirmiş olabilirsin ama Recep Tayyip Erdoğan'a bu iğrençlikleri yapamazsın.

ERDOĞAN'DAN 'HİLTON' TEPKİSİ

İŞ ADAMLARINA KUMPAS KURAMAYACAKSIN!

Zaten sana dün cevabını yapıştırdı. Aynı şekilde bundan evvelki tüm medya patronlarını ve yöneticilerini kumpaslarınla kendine kul köle etmiş olabilirsin fakat Ethem ve Murat Sancak ile Cemal Kalyoncu ve Serhat Albayrak'a bu kumpasları yapamazsın. Bu dört adam senin hinoğluhin tüm numaralarını iyi bilen cesur adamlardır. Bu dört adam mangal gibi yüreği olan ve senin nasıl biri olduğunu çok iyi bilen dört adamdır. Sakın bu dört adam gibi adamı kendine kul köle ettiğin, Akif Beki'yi de yöneten gazeteci ve avanesi gibilerden zannetme. Her satırında hinlik olan o meşhur mektuplarınla helva gibi yumuşatacağın medya patronlarından ve yöneticilerinden değil bu dört adam.

''ÜLKE NE ZAMAN KALKINSA...''

BU İŞ ADAMLARI ERDOĞAN'I ASLA SATMAZLAR


Bu dört adam asla sana ve Fethullahçı teröristlere boyun eğmezler ve uzlaşmazlar. Bu dört adam hiçbir hal ve şart içinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni ve Devletimizin lideri Recep Tayyip Erdoğan'ı satmazlar. Senin ekmeğine yağ süren sözde uzlaşma kampanyası tuzaklarına akılsızca düşmez bu adamlar. Bu adamları tongaya getiremezsin, başkalarını getirdiğin gibi.
Bunu iyi bilesin...

"TALEP ETMEDİM DİYEMEZ"

Cem Küçük/STAR GAZETESİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Bak Aydın Doğan..."
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN