Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ın AK Parti düşmanlığı Allah'a kadar uzadı!

'nin AK Parti düşmanı yazarı , bugünkü köşe yazısında AK Parti'nin sadece HDP'den korktuğunu iddia ederek "bu yüzden tüm ulusalcıları ve Atatürkçüleri HDP'ye oy vermeye davet ediyorum. " diyerek, sözlerini "gökten ilahlar bile inse AKP’yi kurtarmak mümkün olmaz" şeklinde tamamladı.

Giriş Tarihi: 29.10.2015 10:16 Güncelleme Tarihi: 29.10.2015 10:58
Emin Çölaşan'ın AK Parti düşmanlığı Allah'a kadar uzadı!

'nin hakaret dolu yazıları ve küfürlü diliyle sık sık gündeme gelen Yazarı , Allah tanımazlığını ve AK Parti düşmanlığını bugünkü yazısında da dile getirdi.

"GÖKTEN İLAHLAR BİLE İNSE..."

Okuyucularını HDP'ye oy vermeye çağıran Çölaşan, neden HDP'ye verilmesi gerektiğini kendince sıraladıktan sonra dindar Kürtlere seslenerek "Doğu ve Güneydoğu'yu, ama özellikle de Güneydoğu'yu HDP silmece kazanırsa, gökten ilahlar bile inse AKP'yi kurtarmak mümkün olmaz." diyor.

Emin Çölaşan'ın hadsizliği bununla da bitmiyor...

"HDP BARAJI GEÇMEZSE..."

Emin Çölaşan, 7 Haziran seçimlerinden hemen sonrasında onlarca askerimizi, polisimizi hain saldırılarla şehit eden PKK'nın siyasi kolu olan HDP'nin barajı geçememesi halinde çok kan akacağı tehdidinde bulunarak; "HDP yüzde 10'u geçemezse, korkarım ki başta Güneydoğu olmak üzere ülkenin pek çok yerinde kanlı olaylar çıkar ve terör çok canlar alır." cümlesine imza attı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emin Çölaşan'ın AK Parti düşmanlığı Allah'a kadar uzadı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN