Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan: Ankara Garı'ndaki saldırı kolektif bir terör eylemidir

Giriş Tarihi: 30.10.2015 20:10 Güncelleme Tarihi: 30.10.2015 21:32
Erdoğan: Ankara Garı'ndaki saldırı kolektif bir terör eylemidir

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Benim bir tespitim var. Ben terör örgütlerini birbirinden ayırmıyorum. Bunların iyisi, kötüsü yok. Ankara Garı'ndaki olay tamamıyla kolektif bir terör eylemidir. Bu kolektif terör eylemi de kendilerine göre farklı düşünüldü ama istedikleri gibi tecelli etmedi. Bunu da benim milletim şimdi çok açık gördü."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, A Haber özel yayınında gündeme ilişkin merak edilen konu başlıklarına dair merak edilen soruları yanıtladı.

SURİYE SINIRINDA CANLI BOMBA YAKALANDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasından satır başları şöyle:

"1 Kasım Pazar günü önemli bir seçime gidiyor Türkiye. Koalisyonun gerçekleştirilmemesi ve daha sonra konuşulanların dışa vurulması hoş şeyler değildi.

ERDOĞAN'DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Ankara'daki saldırıyı sadece DAEŞ'e dayayarak, PKK'yı korumak istediler. Bu da PKK'nın siyasi uzantısı partiye yaradı. Saldırıların dış güdümlü olduğu açık.


HDP'NİN YALAN KAMPANYASI

ABD'den gelen kampanya ekibi HDP'ye 'yalanı ve iftirayı uzatın' dedi. İstanbul'da büyük bir katılımlı toplantı gerçekleştirdiler. Bunlarda yalan çok rahat konuşuluyor. Anadolu'daki kardeşim de buna inanıyor. Doğu'daki yatırımlarda AB'nin desteği yok.

KOZA-İPEK PATRONU NEDEN KAÇIYORSUN?

Ankara'daki saldırı 1 Kasım seçim sürecinin ertelenmesine yönelik bir adımdır. Bunu Başsavcılık açıkladı. Kim bilir dosyalar açıldıkça nerelere varılacak. Tweet atanlardan birinin babası Suruç'ta Belediye Başkan Yardımcısı.

Ankara Garı'ndaki olay kolektif bir terör eylemidir. İstedikleri gibi tecelli etmedi, milletimiz çok açık gördü. 102 vatandaşımız yaşamını yitirdi.

Esnaftan haraç alıyorlar. Bunlar bu ülkede barıştan bahsediyor. Bu şekilde davrananların barışı ağzına almaya hakları var mı? Batı'da barış diyorlar Doğu'da ise terörle hareket ediyorlar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: Ankara Garı'ndaki saldırı kolektif bir terör eylemidir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN