Ertuğrul Özkök çark etti!

Her yazısında başta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ve siyasi iktidarı tehdit eden, darbe çığırtkanlığı yapan, FETÖ’ye yapılan her operasyonda örgütün Hürriyet’teki sesi olan Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, AK Parti’nin %50’ye yakın oy alması üzerine CNN Türk’te canlı yayına çıkarak Okyanus medyasının ilk kıvıran ismi oldu. Özkök, Bodrum'da yaşanan mülteci faciası sonrası ajanslara düşen sahile vuran Aylan bebeğin cesedi üzerine “Utan ey büyük adam”başlıklı köşe yazısı kaleme alarak yazıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı minik Suriyeli’nin katili olmakla itham etmişti.

Giriş Tarihi: 1.11.2015 22:04 Güncelleme Tarihi: 1.11.2015 22:55
Ertuğrul Özkök çark etti!
Nefret suçlarının amiral gemisi Hürriyet'te utanç manşetleri atan eski Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök, kariyerinde bir utanç sayfası daha açtı. Her yazısında başta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve siyasi iktidarı tehdit eden, darbe çığırtkanlığı yapan, FETÖ'ye yapılan her operasyonda örgütün Hürriyet'teki sesi olan Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, AK Parti'nin %50'ye yakın oy alması üzerine CNN Türk'te canlı yayına çıkarak Okyanus medyasının ilk kıvıran ismi oldu.

HAKARET VE İFTİRALARINI UNUTTURMAYA ÇALIŞTI

Her yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ve iftiralar yağdıran Ertuğrul Özkök, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti'nin yenilgiye uğratması için yazarlık kariyerini de ortaya koyarak FETÖ ve Doğan medyasının tetikçiliği görevini üstlenmişti. Adeta bir FETÖ medyası çalışanı gibi faaliyet göstererek AK Parti'yi darbe tehtidi ile korkutan Özkök, bugün CNN Türk'te canlı yayına çıkarak "iktidara zeytin dalı uzatıyorum" dedi.

ERTUĞRUL ÖZKÖK'E KATİL SORUŞTURMASI
YENİ ÇİZGİ ÇEKELİM PEKİ HAKARETLERİN VE İFTİRALARINI NE YAPACAĞIZ?

Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök canlı yayında ilginç açıklamalarda bulundu. Özkök AK Parti'nin tek başına iktidara gelmesiyle birlikte 'yeni bir çizgi çekelim geride kalanlara bakmayalım bu çizginin arkasındaherkesin kötü tarafları biraz affetme duygusu olsun' dedi. Özkök'ün bu açıklamaları sosyal medyada büyük yankı buldu. Twetter kullanıcıları "Yeni bir sayfa açalım peki yaptığın hakaretleri, iftiraları, yalanları ve algı operasyonlarını ne yapacağız" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ertuğrul Özkök çark etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN