MYK sonrası "olağanüstü " açıklaması

Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan MYK, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Giriş Tarihi: 4.11.2015 22:54
CHP MYK sonrası olağanüstü kurultay açıklaması

Genel Başkan Yardımcısı , toplantılarda seçim sonuçlarını kapsamlı olarak ele aldıklarını belirterek, MYK'da, seçmen tutumu, seçim bildirgesi, örgütler, parti programı gibi ana başlıklarda sunumlar yapıldığını kaydetti.

SÜRECE HAZIRLIK YAPIYORUZ

Bekaroğlu, "Yaptığımız değerlendirmeler sonucu ilgili kurullarımıza elimizde raporlarla gideceğiz. Bir sistematik oluşturuyoruz. Bu toplantılar o sürece hazırlık" dedi.

'de ertelenen kongre takviminin yeniden başladığını hatırlatan Bekaroğlu, kongre sürecinin de CHP için bir şans olduğunu ifade etti.Bu süreçte verimli tartışmalar yapılacağına inandığını vurgulayan Mehmet Bekaroğlu, "Önemli olan kongre sürecini en verimli şekilde geçirebilmek. Bunu da yönetim olarak bu süreçte işletmekte kararlıyız" değerlendirmesinde bulundu.

KURULTAY ÇAĞRISI GERÇEKÇİ DEĞİL

Mehmet Bekaroğlu, olağanüstü çağrılarının ise gerçekçi olmadığını bildirdi.Takvime göre CHP'nin zaten ocak sonu veya şubat ayı başında olağan kurultayını yapacağını aktaran Bekaroğlu, bu takviminin ertelenme şansının da olmadığını vurguladı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP MYK sonrası "olağanüstü kurultay" açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN