'ün ilk çarkı değil

Seçimlerden önce AK Parti aleyhine yapmadıkları propaganda kalmayan ve 1 Kasım akşamı AK Parti'nin ezici üstünlüğünün ortaya çıkmasından sonra CNN Türk ekranlarında "Hesaplaşmaya gerek yok her şeyin üzerine bir çizik çekelim" çağrısı yapan 'ün ilk çarkı değilmiş. Türkiye'nin koalisyonlu yıllarında manşetleri ile hükümet kurup hükümet yıkan gazetesinin Genel Yayın Yönetmenliği'ni de yapmış olan Ertuğrul Özkök benzer yazıları AK Parti'nin 2007 ve 2011 seçim zaferlerinin hemen ertesi günlerinde de yaptığı ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 4.11.2015 11:02 Güncelleme Tarihi: 4.11.2015 13:16
Ertuğrul Özkök'ün ilk çarkı değil

1 Kasım seçimlerinde iki kişiden birinin AK Parti'ye oy verdiği henüz seçimlerden bir kaç ssat sonra anlaşılması üzerine başta olmak üzere bütün Doğan medyası ve FETÖ gibi muhalif medya 'U' dönüşü yaprak kısa zamanda kendi çark rekorlarını kırdılar.

EZİCİ ÜSTÜNLÜK ORTAYA ÇIKINCA...

1 Kasım akşamı AK Parti'nin ezici üstünlüğünün ortaya çıkmasından sonra CNN Türk ekranlarında "Hesaplaşmaya gerek yok her şeyin üzerine bir çizik çekelim" çağrısı yapan Ertuğrul Özkök'ün ilk çarkı değilmiş.

ERTUĞRUL ÖZKÖK ÇARK ETTİ!
AYNISINI 2007 VE 2011'DE DE YAPMIŞ

Türkiye'nin koalisyolu yıllarında manşetleri ile hükümet kurup hükümet yıkan gazetesinin Genel Yayın Yönetmenliği'ni de yapmış olan Ertuğrul Özkök benzer yazıları AK Parti'nin 2007 ve 2011 seçim zaferlerinin hemen ertesi günlerinde de yaptığı ortaya çıktı.

İşte arşivlerde çıkan dönemin Ertuğrul Özkök yazıları;
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ertuğrul Özkök'ün ilk çarkı değil
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN