Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ yazarından Erdoğan ve seçmene alçak iftira

Giriş Tarihi: 23.11.2015 15:02
FETÖ yazarından Erdoğan ve seçmene alçak iftira

FETÖ’nün en fanatik yazarlarından Ali Ünal bugünkü yazısında yine alçak bir iftiraya imza attı. Erdoğan’a oy veren insanların 100 lira için ahiretini ve ülkesini satacak insanlardan oluştuğunu yalanını savuran Zaman yazarı, bununla yetinmeyerek Erdoğan’ı bitirecekleri, FETÖ’den yardım isteyeceği ancak örgütün bunu kabul etmeyeceği hezeyanlarını sıralayarak tabana yönelik umut tacirliği yaptı.

İşte Zaman yazarı Ali Ünal'ın FETÖ taraftarlarını bile utandıran alçak iftirası:

'ERDOĞAN'IN TABANI 100 LİRA İÇİN ÜLKESİNİ SATAR!'

Bir vatandaş anlatıyor: "Annem, Erdoğan'a toz kondurmuyordu. Derken, geçen ay bankadan çekiverdiğim yaşlılık maaşını 100 lira eksik verdim. Sebebini sordu. 'Erdoğan, seçim masrafı olarak bu ay emeklilerin maaşından 100 lira kestirmiş.' dedim. Annem, bu defa, ne kadar beddua varsa Erdoğan'ın üzerine boca etti." Erdoğan, 100 liraya dinini de, âhiretini de, ülkesini de satabilecek en çürük bir zemine, Hizmet ise dünya adına beklentisizlik ve "Hocaefendi'nin bir tebessümünü bütün servetime değişmem." civanmertliği üzerine oturuyor.

YİNE ERDOĞAN'I TEHDİT ETTİ

Erdoğan, Hizmet'le savaşını sürdüredursun, Hizmet'i tam "Bitirdim!" dediği noktada, bu savaşta müttefiki, ama kendisini hep devirme planları yapmış çevrelerin planları içinde boğulurken, elini kurtuluş adına Hizmet'e uzatacak ama, kaderin hikmet ve adaleti, o eli geri itecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ yazarından Erdoğan ve seçmene alçak iftira
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN