Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ'nün bir tetikçisi daha istifa etti!

Ekrem Dumanlı'dan sonra Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş de Pensilvanya'dan gelen talimat sonrasında görevini bırakma kararı aldı. Sürpriz istifanın arkasında yurt dışına kaçış planlarının yattığı iddia ediliyor.

Giriş Tarihi: 4.12.2015 01:33 Güncelleme Tarihi: 4.12.2015 04:10
FETÖ'nün bir tetikçisi daha istifa etti!

Paralel medya organlarında çöküş sürüyor, söz konusu yayın grubunda istifaların ardı arkası kesilmiyor. FETÖ'nün İngilizce yayın yapan medya organlarından Today's Zaman'ın Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, görevinden istifa etti. Keneş'in istifasından sonra sosyal medya hesabı üzerinden sarf ettiği sözler onun da Ekrem Dumanlı gibi yurt dışına kaçacağı şeklinde yorumlanmasına neden oldu.

FETÖ'NÜN DİNLEDİĞİ İSİMLER


İstifa kararını Twitter'dan duyuran Keneş, "9 yıldır görev yaptığım Today's Zaman'daki görevimi daha genç ve kabiliyetli arkadaşlarımdan birine devretme kararı aldım" dedi.Pensilvanya'dan istifa et talimatı alan Bülent Keneş sosyal medya hesabında şunları yazdı:

FETÖ MEDYASININ PİŞKİNLER KOROSU


"2006 yılı Ekim ayında hazırlığına koyulduğumuz, 16 Ocak 2007 tarihinde yayına başladığımız Today's Zaman 9 yılda bir marka haline geldi! Kurucu GYY olarak 9 yıldır görev yaptığım Today's Zaman'daki görevimi daha genç ve kabiliyetli arkadaşlarımdan birine devretme kararı aldım. Today's Zaman'a ve gruba her zaman ve her anlamda katkılarım devam edecek!"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'nün bir tetikçisi daha istifa etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN