Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rusya’ya hizmet eden Eren Erdem'e AK Parti’den sert tepki

CHP’den paralel örgüt akreditesiyle milletvekili olduğu iddia edilen Eren Erdem skandal bir röportajla gündeme geldi. Rus televizyonu RT’ye mülakat veren CHP’li vekil Eren Erdem’in ‘’IŞİD, Sarin Gazını Türkiye’den aldı’’ ifadelerine AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk sert bir tepki gösterdi

Giriş Tarihi: 14.12.2015 16:03 Güncelleme Tarihi: 14.12.2015 16:59
Rusya’ya hizmet eden Eren Erdem'e AK Parti’den sert tepki
İşte AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ün uçak krizinden Rusya'ya hizmet eden CHP'li vekil Eren Erdem hakkında sabah.com.tr'ye yaptığı açıklamalardan bazı başlıklar

''BUNLARIN HEPSİNİ BİRER PUTİNCİ OLARAK GÖRÜYORUZ''

''Tarih boyunca bizim en önemli problemimiz milletine ve ülkesine karşı samimiyetsizlerin içeride olmasından kaynaklanmıştır'' diyen Külünk, ''Bugün AK Parti ve Erdoğan düşmanlığını kendilerinde bir psikolojik travmaya dönüştürenler, Türkiye'nin istikrarsızlaşması için kim çaba gösteriyorsa onların havuzuna su taşımaktadırlar. Bu da bunlardan bir tanesidir. Bugün de bu Rusya'yla Türkiye arasındaki haklı olarak uçağın düşürülmesinin ardından bunların hepsini birer Putin'ci olarak görüyoruz.

Eren Erdem;''CHP'Lİ MİLLETVEKİLLERİNİN BU TAVIRLARI TÜRKİYE DÜŞMANLIĞINI TESCİL ETMEKTEDİR''

Bu ihanetleri millet affetmediği için onlara millet yıllardır iktidar yüzü göstermiyor. Dolayısıyla Rus basınına Türkiye düşmanlığı yapmak, tarih boyunca gördüğümüz arkadan hançerlenmenin yeni boyutudur. Türkiye bugüne kadar teröre hiçbir şekilde destek vermemiştir. Ama CHP'nin milletvekillerinin Türkiye düşmanlığını bu tavırları tescil etmektedir. Türkiye düşmanlığı yapabilmek için Brüksel kapılarına koşanları, Türkiye düşmanlığı yapabilmek için Moskova'ya koşanları bu millet affetmeyecektir.

''CHP PARALEL ÖRGÜTÜN ÜST AKLI TARAFINDAN YÖNETİLMEKTEDİR''

CHP paralel örgütün üst aklı tarafından yönetilmektedir. Bu milletvekilleri ve bu partiyle eşgüdüm içeresinde hareket eden partiler paralel örgütün ötesinde, Türkiye'ye örtülü operasyon yapanların kontrolündedir.

''MİLLET VİCDANINDA O DAVRANIŞ VATAN HAİNLİĞİDİR''

Sosyal medyada vatandaşların CHP'li milletvekili Eren Erdem'e ''Vatan Haini'' olarak tepki göstermesine ise ''Toplum ne yapacağını bilir sosyal medyada toplumun refleksini gösteren önemli bir mecradır'' diyen Külünk, ''Bu millet vicdanıyla ne zaman ve nerede cevap vereceğini iyi bilir dolayısıyla adı geçen milletvekilinin yaptığı davranış bu milletin vicdanında ihanet olarak algılanıyorsa bu vatan hainliğidir.'' Dedi.

Kaynak: Sabah.com.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rusya’ya hizmet eden Eren Erdem'e AK Parti’den sert tepki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN