Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ sözcülüğünden İsrail sözcülüğüne

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkmenistan dönüşü gazetecilere yaptığı açıklamada İsrail'in normalleşmesi için üç şart bulunduğunu söylemişti. Tel Aviv yönetiminin cevabını İsrail sözcüsü edasıyla veren Zaman ve Cumhuriyet gazeteleri sosyal medyada tepki aldı. FETÖ medyası PKK, Rusya, Esad son olarak İsrail sebebi ne olursa olsun kim Türkiye düşmanlığı yaparsa anında onun yanında saf tutuyor.

Giriş Tarihi: 15.12.2015 12:13 Güncelleme Tarihi: 15.12.2015 16:42
FETÖ sözcülüğünden İsrail sözcülüğüne

İsrail Dışişleri Bakanlığı'nın Erdoğan'ın sözlerine karşılık verdiği cevabı Türkiye medyasından FETÖ sözcülüğü ile tanınan Cumhuriyet ve Zaman gazetesi İsrail medyası gibi verdi.

TÜRKİYE DÜŞMANLARININ YANINDA YER ALIYORLAR

Türkmenistan dönüşü uçakta gazetecilere İsrail'le ilişkilerin normalleşmesi için üç şart bulunduğunu açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a İsrail'den ağır cevap şeklinde duyuran Zaman gazetesine sosyal medyada tepki gösterildi. FETÖ medyası PKK, Rusya, Esad son olarak İsrail sebebi ne olursa olsun kim Türkiye düşmanlığı yaparsa anında onun yanında saf tutuyor.

CUMHURİYET FETÖ SÖZCÜLÜĞÜNDEN İSRAİL SÖZCÜLÜĞÜNE TERFİ ETTİ!

Cumhuriyet gazetesi de Türkiye'de FETÖ örgütüne yaptığı sözcülüğü Erdoğan karşıtlığı üzerinden İsrail sözcülüğü yaprak sürdürdü. Gazete haberi İsrail'den Erdoğan'ın sözlerine jet yanıt başlığı ile duyurdu.

Kaynak: Sabah.com.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ sözcülüğünden İsrail sözcülüğüne
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN