'li Erdem Tahran'ın ı

Giriş Tarihi: 20.12.2015 11:25 Güncelleme Tarihi: 20.12.2015 11:32
CHP'li Erdem Tahran'ın ajanı

Rus kanalında terör örgütü DAEŞ’in sarin gazını Türkiye’den aldığını iddia eden Erdem’in, ı olduğu Selam Tevhid iddianamesinde ortaya çıktı.

Rus televizyonuna çıkıp DAEŞ'in öldürücü kimyasal sarin gazını Türkiye'den aldığını iddia eden İstanbul Milletvekili 'in ı olduğu Selam Tevhid'de kumpas iddianamesinde ortaya çıktı. den R.A. Erdem'in Ortadoğu istihbaratına çalıştığını, İran'a gazeteciler götürdüğünü etti. CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem'in Ortadoğu ajanı olduğu paralel yapı iddianamesinde de ortaya çıktı. 'Selam Tevhid'de Kumpas' iddianamesinde polis memuru R.A. Erdem'in İran ajanı olduğunu itiraf etti.

İRAN'A ÇALIŞIYOR

CHP'li Eren Erdem'in eşiyle yaptığı görüşmelerini ifadesinde anlatan R.A. "Eren Erdem isimli şahsın eşi Nuray Erdem ile yaptığı konuşma esnasında İran'a gezi düzenlemeye çalıştığını bu geziye çeşitli gazetecileri götürmek istediğini eşine üstü kapalı şifreli olarak farklı bir amacının olduğunu Orta Doğu istihbaratına çalıştığını, penceresiz odalarda oval masalarda toplantılar düzenlenen toplantılara katıldığını bildirdi ve ben bu konuşmalardan tespit edilen Eren Erdem'in İran ajanı olduğudur" dedi.

Akşam

CHP'li Eren Erdem'in ihaneti

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li Erdem Tahran'ın ajanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN