"Hayal görüyorsun hayal"

ve Başmüzakereci , "Bu Türkiye Cumhuriyeti'nin Recep Tayyip 'dır. Böyle bir cumhurbaşkanı varken böyle bir ı Ahmet varken sen nasıl toprak koparabilirsin? Hayal görüyorsun hayal" dedi

Giriş Tarihi: 26.12.2015 23:40 Güncelleme Tarihi: 27.12.2015 04:52
Hayal görüyorsun hayal
AK Parti Şişli İlçe Teşkilatınca düzenlenen danışma meclisi toplantısında Bozkır, 2019'da hem mahalli, hem genel hem de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde AK Parti'nin hak ettiği sonucu alacağını anlattı.
Türkiye'nin önünde çok büyük bir hedef olduğunu belirten Bozkır, "Bunun için de hükümetimizin ilk kuruluşuyla birlikte yaklaşık 250 yasadan ibaret düzenleme ve reformlar açıklandı. Bir yıl içinde ilk bölümü bir haftada, ikinci bölümü bir ayda, 3 ayda 6 ayda ne yapılacaksa hepsi bir takvim içerisinde milletimize sunuldu. Hepsi de belirtilen tarihlerde Meclisimizden geçmeye başladı" dedi.
Türkiye'nin güçlenmesini istemeyen hem Türkiye'de hem yurt dışında bazı mihraklar olduğunu ifade eden Bozkır, sözlerini şöyle tamamladı:
"Türkiye güçlenmesin diye önüne barikatlar koyma, engeller çıkarma temayülünde ve de birçok vatan haini ise bazı illerimiz ve bazı ilçelerimizde kantonlar ilan ederek Türkiye'den toprak koparabileceklerini zannediyorlar. Unuttukları bir şey var, burası Türkiye Cumhuriyeti, 700 yıllık bir tarihin Türkiye Cumhuriyetini kurduğunu ve bu cumhuriyetin şehitlerin kanlarıyla ve bütün kardeşlerimizin hep birlikte hareket ederek istiklal savaşını vererek bu cumhuriyetin kurulduğunu unutuyorlar. Türkiye'nin yurt dışında belki de dünyada hiç olmayacak şekilde 37 ilde şehitliği olan ülkeyiz biz. Bu bayrak neden kırmızı, neden üzerinde ay yıldız var? Şehitlerimizin kanını temsil ediyor ve bu sayede Türkiye Cumhuriyeti bu günlere gelmiş. Bu Türkiye Cumhuriyeti'nin Recep Tayyip 'dır. Sen böyle bir cumhuriyete, böyle bir cumhurbaşkanı varken böyle bir ı Ahmet varken sen nasıl toprak koparabilirsin? Hayal görüyorsun hayal."
Toplantıya, AK Parti İstanbul Milletvekili Hayati Yazıcı, AK Parti Şişli İlçe Başkanı Ömer Fuat Günday, AK Parti ilçe teşkilatı üye ve yöneticileri ve Şişlili vatandaşlar katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Hayal görüyorsun hayal"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN