Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'tan polise duygulandıran

'ın Sur ilçesinde ikamet eden bir tarafından görevli polislere duygu ve dua dolu bir yazıldı. Mektup, polislere duygusal anlar yaşattı.

Giriş Tarihi: 30.12.2015 12:02 Güncelleme Tarihi: 30.12.2015 12:06
Diyarbakırlı Mehtap'tan polise duygulandıran mektup

Sokağa çıkma yasağının 29'uncu gününde sürdüğü Sur ilçesinde ikamet eden 20 yaşındaki bir ın ilçede görevli polislere yazdığı duygusal anlar yaşanmasına neden oldu. İlçenin Urfakapı mevkiindeki kontrol noktasında nöbet tutan polislere mektubu veren ve adının olduğunu belirten genç kız, mektubunda şu ifadelere yer verdi:

"O KAFİR TOPLULUĞUNA ALLAH FIRSAT VERMESİN"

"Selamünaleyküm Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinizde olsun. Ben 20 yaşında bir genç bacınız. Size duygularımı yazmak istedim. Bir lı olarak polislerimizi, askerlerimizi çok seviyorum. Rabbim sizin belinizde olsun. Peygamber Efendimiz'in Uhud'da, Bedir'de savaştığı ordusu sizin arkanızda olsun. Rabbim ailenize acınızı yaşatmasın. Tez zamanda bu savaş bitter hepiniz ailenize kavuşursunuz. Bazen yemek yapıp size getirmek istiyorum. Ama kabul etmeyeceksiniz haklı olarak. Güvenmiyorsunuz, ama bunu bilin, sizi burada çok seven insanlar da var. Ama en çok da ben her zaman size dua ediyorum. Namaz kılınca, Kur'an okuyunca, 'Rabbim onları koru' diye dua ediyorum. O pis, kafir topluluğuna Allah fırsat vermesin. Onlarda tez zamanda helak olacaklar. Peygamber Efendimiz zamanında nasıl helak oldularsa kötü kavimler, da helak olacak. Allah sabredenlerle beraberdir, Nuh, 'Rabbim dedi! Yeryüzünde kafirlerden hiç kimseyi bırakma!'Allah bu kafirleri de bırakmayacak, Allah'a emanet olun, sizleri seviyoruz. Hz. Ali, Hz. Hamza belinizde olsun. Saygılarımla Mehtap."


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diyarbakırlı Mehtap'tan polise duygulandıran mektup
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN