Giriş Tarihi: 3.1.2016 00:58 Güncelleme Tarihi: 3.1.2016 06:18
Özel Harekat 'Küçük Kandil'i dağıttı

Devam eden nı kritik ilçelerde yoğunlaştıran güvenlik güçleri 'nın 'girilmez' dediği mahallesine girdi. PKK'lı üst düzey yöneticilerin bölgedeki grupları terk edip kaçmalarıyla sonuçlanan operasyonlarda çılar mahalleye çekti

Türk askeri YDG-H'nin 'deki 'ine bugün giriş yaptı ve bölgeyi lerden temizledi. 'lı üst düzey yöneticilerin bölgedeki grupları terk edip kaçmalarıyla sonuçlanan operasyonlarda çılar mahalleye çekti.

IRAK'TAN PKK AÇIKLAMASI

Çatışmaların en yoğun olduğu ve terör örgütünün şehir yapılanması olarak bilinen YDG-H'ye en ciddi desteğin Kandil'den ulaştığı Silopi'nin mahallesine askeri birlikler bugün 16:20 itibari ile girdi.

261 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

15 günden buyana devam eden kapsamında en kritik bölge olarak adlandıran Zap mahallesine güvenlik güçlerin giriş yapmasıyla örgüt ağır bir darbe daha aldı. Silopi'deki eylemleri koordine eden 12 PKK üst düzey yöneticisinin operasyonun başlaması ile birlikte Zap mahallesini terk ettikleri kaydedilirken Kandil'den gelen PKK militanlarının çatışmalarda YDH-H'li grupları terk edip kaçtıkları ortaya çıktı. Özel Harekatçılar 'küçük Kandil'i dağıtıp Türk Bayrağı çekti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özel Harekat 'Küçük Kandil'i dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN