Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na 'diktatör' cevabı!

Giriş Tarihi: 16.1.2016 13:26 Güncelleme Tarihi: 16.1.2016 15:57
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na 'diktatör' cevabı!

Genel Başkanı , bugün CHP'nin 35. Kurultay'ında yaptığı konuşmada Erdoğan'a yönelik ağır sözler sarfetmişti. Kılıçdaroğlu'nun hakaret dolu konuşmasına AK Parti Milletvekili cevap verdi.

, 'nun 'a yönelik söyledği "Diktatör bozuntusu" cümlesine şu şekilde cevap verdi;

"CUMHURBAŞKANIMIZ HALKIN HÜR VE HELAL OYLARIYLA SEÇİLDİ"

"Diktatör bozuntusu" partinin siyaseten fikren ve ahlaken düşük genel başkanının Türkiye'nin seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı'na sarfettiği sözler hem kendi partisinin genlerini, hem de kendi kişiliğinin düzeyini ortaya koyuyor. Kılıçdaroğlu diktatör ve faşist bozuntusu arıyorsa "Milli Şef" dönemine baksın. Cumhurbaşkanımız halkın hür ve helal oylarıyla hem de bütün şer odaklarının kumpasına rağmen seçildi. Ama 'nin "Duçe"si, "Führer"i yani "Milli Şef"i o dönemin vesayet odaklarınca seçildi. Seçildikten sonra nasıl diktatoryal bir rejim kurduğunu da herkes biliyor.

AK PARTİ'LİLER CHP KURULTAYI'NI TERK ETTİ!

"KENDİ PARTİSİNİN DİKTATORYAL GEÇMİŞİYLE ÖVÜNEN..."

Kılıçdaroğlu'nun partisi işte bu genlere sahip; Dibine kadar faşizan, baskıcı ve diktatoryal... Kendi partisinin eli kanlı ve diktatoryal geçmişiyle övünç duyduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu'nun demokrasi ve halk iradesi ve idaresi bağlamında konuşması tam bir ironi. Siyaseten zavallı olan Kılıçdaroğlu fikren hem çelişkili hem de düzeysiz. Üslubu, siyasi ahlak bakımından nerede durduğunu zaten gösteriyor. Kendisine anladığı dilden cevap verirken bile utanırken Kılıçdaroğlu'nun hiç bir utanma duygusuna sahip olmaması, Türkiye siyaseti adına çok büyük bir eksiklik. Utanma duygusuna sahip olsaydı "diktatör bozuntusu" demeden önce partisinin genlerine ve geçmişine bakardı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na 'diktatör' cevabı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN