yandaşı !

Giriş Tarihi: 23.1.2016 01:13 Güncelleme Tarihi: 23.1.2016 05:52
PKK yandaşı Leman!

Sık sık yayımladığı lerle eleştiri oklarını üzerine çeken son çizimiyle pes artık dedirtti. Doğu'da 'ya yönelik operasyonlara katılan polis ve askerleri hedef alan 'ın çizerleri ihanetleriyle en ateşli PKK yandaşlarını bile aratmadı

Bugüne kadar yayımladığı yanlı ler sebebiyle büyük tepki çeken iyice çirkinleşti. Olay dergi de 'nın son günlerde gerçekleştirmeye çalıştığı büyük algı kampanyasının parçası oldu. PKK yandaşlarının okul ve hastanelere gerçekleştirdiği saldırıları görmezden gelen çizerleri devlete olan düşmanlıklarını ön plana çıkardı ve karikatürleriyle Doğu'da canı pahasına PKK ile savaşan güvenlik güçlerini hedef aldı.

KARNE GÜNÜ KALLEŞ SALDIRI

BÜNYESİNDE PKK SEMPATİZANLARINI ÇALIŞTIRIYOR

Sayfalarında sürekli Türkiye'nin milli ve manevi değerlerini hedef alan çizimlere yer veren Leman, bu kez çizmeyi iyice aştı. Bünyesinde PKK sempatizanlarını bile çalıştıran dergi Doğu'da canını ortaya koyarak ülkenin bütünlüğünü ve milletin huzurunu sağlamak için gece gündüz çalışan fedakar güvenlik güçlerini adeta sırtından hançerledi. Söz konusu dergi yayınladığı bir karikatürle asker ve polislerin okullara saldırdığı imajı yaratmaya çalıştı ve terör yandaşlarını sevindirecek çirkin bir algı kampanyasının parçası oldu.

İşte o karikatür:

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK yandaşı Leman!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN