FETÖ Taraf’ın musluğunu kesince…

FETÖ’den gelen kaynak kesilince maddi darboğaza giren Taraf gazetesi aylardır çalışanlarına maaş veremiyor. Sinema sanatçısı Hale Soygazi ile evli olan Taraf yazarı Murat Belge, boşandığı eşi Mahmure Taciser Ulaş’a nafaka ödememek için dava açtı. Belge’nin avukatı “Müvekkilim ekonomik olarak darboğazda" dedi. Dün başlayan ve sadece FETÖ ve PKK’ya yakın bir avuç akademisyenin katılımı nedeniyle sosyal medyada alay konusu olan Abant Platformu’nda yeralan Murat Belge’nin ekonomik sıkıntıda olduğu, Gülen örgütüne maddi bağımlılığı olduğu belirtiliyor.

Giriş Tarihi: 30.1.2016 14:06 Güncelleme Tarihi: 30.1.2016 18:42
FETÖ Taraf’ın musluğunu kesince…
İstanbul Aile Mahkemesi'ne açılan davada Belge, 1997 yılında boşandığı Ulaş'a ödediği bin 400 dolarlık nafakanın kaldırılmasını talep etti. Kirada oturduğunu ve kendine ait bir gayrimenkulü bulunmadığını belirten Belge, eski eşinin ise kendine ait bir evi ve ayrıca emekli maaşı bulunduğunu ifade etti.

"EKONOMİK OLARAK ZOR DURUMDA"

Belge'nin avukatı, " Başkaca bir iş yapamaması nedeniyle ekonomik olarak zor durumdadır. Yoksulluk nafakasının kaldırılmasını istiyoruz" dedi. Ulaş ise "Kirada oturduğunu söyleyen davacının Gümüşsuyu'ndaki evi, moda ve tasarım dergilerine çıkacak düzeyde" diyerek davanın reddini istedi. (Hürriyet)

FETÖ'CÜLER ÇILDIRDI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ Taraf’ın musluğunu kesince…
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN