Demet Akalın'ın namaz paylaşımına gericilik diyen gazete

Şarkıcı Demet Akalın bugün sosyal medya hesabından kızı Hira'nın namaz kılarken görüntülerini paylaştı. Bu paylaşımı haberleştiren Sol ve Cumhuriyet gazeteleri, Demet Akalın üzerinden hem islam dinine hem de hükümete saldırdılar. İki gazetenin bu paylaşımları sosyal medyada yoğun tepkilere neden oldu

Giriş Tarihi: 3.2.2016 14:48 Güncelleme Tarihi: 3.2.2016 17:02
Demet Akalın'ın namaz paylaşımına gericilik diyen gazete
Demet Akalın, 2 yaşındaki kızı Hira'nın namaz kılarken görüntülerini çekti ve bu görüntüleri sosyal medyada paylaştı.

"DUALARINIZI MAŞALLAHINIZI EKSİK ETMEYİN"

Şarkıcının, "Dualarınızı maşallahınızı alayım rabbim binlerce şükür olsun seni bize gönderdi adının hürmetiyle yaşa Allah seni nazardan korusun" ifadeleri ile paylaştığı video takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

SOL GAZETE: GERİCİLİK HER YERDE

Ancak bundan rahatsız olan Sol isimli gazete bu durumu "Gericilik her yerde" başlığıyla duyurdu. "Demet Akalın isimli şarkıcı iki yaşındaki kız çocuğuna namaz kıldırttı" diyen gazete, haber içeriğinde de "Ülkede gericiliğin her kesime sirayet etmesi gün geçtikçe artıyor" gibi ifadelere yer verdi..

CUMHURİYET GAZETESİ: İKTİDARA YARANMA YARIŞI

FETÖ'nün finanse ettiği gazetede bu durumdan rahatsız olup yine din düşmanlığı yaptılar. Gazete haberi "İktidara yaranma yarışı" başlığıyla manşetine taşıdı. Cumhuriyet gazetesinin bu yorumu sosyal medyada yoğun tepkilere neden oldu.

DEMET AKALIN'IN KIZI NAMAZ KILDI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demet Akalın'ın namaz paylaşımına gericilik diyen gazete
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN