Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıkımın eşiğinden dönüldü!

Gazeteci Özgürel, “Fidan 7 Şubat 2012’de ifade vermiş olsaydı; Paralel, Türkiye’yi yakacak güce kavuşacaktı. Türkiye büyük bir yıkımın eşiğinden döndü” dedi.

Giriş Tarihi: 7.2.2016 04:51 Güncelleme Tarihi: 7.2.2016 08:00
Yıkımın eşiğinden dönüldü!
MİT Müsteşarı , 7 Şubat 2012'de savcı tarafından '''' ile ilgili ifadeye çağırılmıştı. Aynı gün o dönem başbakan olan , ailesi ve yakın çevresi dışında kimsenin bilgisi olmadan önemli bir ameliyat geçirmek için hastaneye yatmıştı.

Başbakan Erdoğan evden 16.30'da çıkarken, Hakan Fidan'a sorgu daveti 16.55'te geliyordu. MİT Müsteşarı'nın ifadeye çağrılmasıyla bir anda 'nın buz dağının altındaki kısmı su yüzüne çıktı. Amaç; MİT Müsteşarı Fidan'a talimatı Başbakan Erdoğan'dan aldığını söyleterek Erdoğan'ı sorgulamaktı. Bunun için de Erdoğan'ın ameliyat edildiği gün harekete geçildi.

DEVLETE OPERASYON (7 ŞUBAT) BELGESELİ

ÜLKE YANACAKTI


Gazeteci Yazar , Paralel Yapı'nın hedefinin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu ifade ederek, ''O gün Hakan Fidan ifadeye gitmiş olsaydı, bugün Paralel Yapı Türkiye'yi yakacak güce kavuşacaktı. Paralel Yapı da Oslo görüşmeleri üzerinden gidip Erdoğan'a suç üstü yapmayı planlamıştı. AK Parti'yi ve Türkiye'yi dizayn etmek istediler. Ama buna Fidan da ameliyattan sonra Erdoğan da izin vermedi. Türkiye tarihinde ilk defa emniyetin özel ekipleri Beşiktaş'taki MİT binasını sardı. Eğer Fidan 'Vur emri' vermeseydi, olay daha büyüyecekti. Bu kadar bir göz karartma vardı. Paralel Yapı, o tarihte harekete geçti. Türkiye büyük bir yıkımın eşiğinden döndü'' dedi.

Kaynak: Star
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıkımın eşiğinden dönüldü!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN