Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'nun Ağabey'i CHP ve Cumhuriyet'i topa tuttu!

Suikaste kurban giden Gazeteci 'nun, Ağabey'i A Haber'e yaptığı açıklamada CHP'yi, 'ni, FETÖ'yü ve Nazlı Ilıcak'ı topa tuttu. Hrant Dink'in cinayetinin perde arkasına dair de önemli açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 10.2.2016 10:42 Güncelleme Tarihi: 10.2.2016 11:27
Uğur Mumcu'nun Ağabey'i CHP ve Cumhuriyet'i topa tuttu!

Ceyhan Mumcu'nun olay yaratacak açıklamaları şu şekilde;

"PARALEL YAPI TÜM UNSURLARIYLA..."

-Hrant Dink olayı baştan beri bir Cemaat'in tertibidir. Bunun ne insanlıkla ne de islamla bir alakası yoktur. Bu kul hakkını çiğnemektir. Onun için bu işin failleri en ağır cezalarla cezalandırılmalıdır ki bir daha topluma böyle tezgahlar kurulamasın. Dink olayında Paralel Yapı tüm unsurlarıyla sırıtıyor.

"HDP'YE OY VERİRSEK..."

-Ben şimdi yazarlarına Emre Kongar da dahil olmak üzere "'ye oy verirsek 'dan kurtuluruz" diyerek hem Cumhuriyet okurlarını yanılttılar hem de milleti yanılttılar. Tayyip Erdoğan'ı güçsüz düşürmek için Cumhuriyet, HDP'ye oy istiyordu. Ne oldu? Tayyip Erdoğan daha da güçlenmedi mi? Neden özeleştirinizi yapmıyorsunuz?

PKK SUR'DA TARİHİ YOK ETTİ!

"MUSTAFA BALBAY'I UYARDIM"

-Ergenekon Davası'nın daha ilk duruşmasında Cumhuriyet Gazetesi'nin avukatlarının Cemaat Savcılarıyla yoğun ve militanca işbirliğine gittiğini gördük. Mustafa Balbay'ı uyardım; "Senin bu avukatların ne yapıyor" diye. Ama geçiştirdi.

Uğur Mumcu'nun ağabeyi Cumhuriyet'i topa tuttu!

"BUNCA ŞEHİT VARKEN..."

-'yı destekleyip bunun adına da barış diyorlar, demokrasi diyorlar. Hitler işgal ettiği tüm ülkelere "Size barış getireceğim" diyordu. Şimdi sen PKK'yı barışçı örgüt olarak nasıl anlatırsın bunca şehit varken?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uğur Mumcu'nun Ağabey'i CHP ve Cumhuriyet'i topa tuttu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN