Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AmeriKAN ordusu

ABD teröre destek verip, 'nın kolu 'ye silah gönderdi. Obama'nın temsilcisi McGurk da Kobani'ye gidip, Polat Can adlı teröristle objektiflere gülümsedi. Çoğu Amerikalı 8 bin yabancı askerin ise PYD'ye katıldığı tespit edildi. Bu gelişmeyle ABD ile PKK arasındaki ilişki belgelendi

Giriş Tarihi: 12.2.2016 06:36 Güncelleme Tarihi: 12.2.2016 07:07
AmeriKAN ordusu
Terör örgütü 'nın arkasındaki küresel güç kendisini gizlemedi. ABD ile kanlı örgüt arasındaki kirli bağ, 'de deşifre edildi. Türkiye'nin "PKK ile terör örgütüdür" açıklamalarını dikkate almayan Beyaz Saray, PKK'nın Suriye kolu PYD'ye her türlü desteği verdi. ABD silahları, havadan ve karadan PYD güçlerine gitti. Amerikan yapımı silahlar, PKK aracılığıyla Sur ve Cizre'ye gönderildi. Güvenlik güçlerinin süpürme operasyonlarıyla ele geçirilen silahlar, kirli tezgahı deşifre etti. Ancak ABD, Türkiye'ye rağmen terör estirmekten vazgeçmedi.

ABD'NİN CEVAP VEREMEDİĞİ PYD SORUSU

YABANCI KESKİN NİŞANCILAR!

Başkan Barack Obama'nın DAEŞ ile Mücadele Özel Temsilcisi , Kobani'ye giderek, kendisini Rojava Ordusu Komutanı olarak tanıtan PKK'lı terörist Polat Can ile bir araya geldi. Kandil'de eğitilip Türkiye'deki terör saldırılarında bizzat yer alan PKK'lı terörist Can'ın elinden plaket alan McGurk objektiflere gülümsedi. Ankara'dan tepki gecikmedi. Türkiye, ABD'ye "Tarafını seç" diye rest çekti. ABD'den ise "PKK ile YPG arasında fark var" yanıtı geldi! Gözler PKK'nın Suriye'deki askeri kanadı PYD'ye çevrildi. Terör örgütü PYD'nin içinde 8 bin yabancı askerin olduğu tespit edildi. Bu askerlerin çoğunun ABD uyruklu ve ABD ordusunda görev almış kişilerden oluştuğu kaydedildi. Çoğu ABD'li olmak üzere, İngiliz, Fransız ve İsrailli askerlerin, teröristlere silah eğitimi verdiği öğrenildi. Keskin nişancılık eğitimi alan PKK'lı teröristlerin Sur ve Cizre'ye gönderildiği iddia edildi. Diyarbakır Sur'daki operasyonlarda güvenlik güçlerine ateş eden teröristler arasındaki yabancı keskin nişancılar ise Amerikan işi olarak hafızalarda yer etti.PYD güçlerine katılan yabancı askerlerin çoğunun ABD, Belçika, Fransa, Almanya ve İsrail uyruklu oldukları belirtiliyor.Kendisini PYD'nin Rojava sorumlusu olarak tanıtan PKK'lı terörist Polat Can, McGurk'a plaket verdi. ABD'li temsilcinin, PKK ve PYD'ye gönderilen silahları organize ettiği öğrenildi.

Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AmeriKAN ordusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN