Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ'nün işadamları hükümeti böyle tehdit etmiş

Fetullahçı Terör Örgütü’ne yakınlığı ile bilinen İş adamları Derneği Tuskon’un Başkanı Rızanur Meral, 17 Aralık darbe girişiminden hemen sonra yaptığı bir toplantıda hükümeti açık açık tehdit ettiği ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 10.3.2016 15:15 Güncelleme Tarihi: 10.3.2016 18:21
FETÖ'nün işadamları hükümeti böyle tehdit etmiş

FETÖ'ye yakınlığı ile bilinen iş adamları derneği Tuskon'un 17 Aralık darbesinden hemen sonra 28 Şubat 2014 tarihinde hükümeti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı açık açık tehdit ettiği ortaya çıktı.

TUSKON BAŞKANI TEHDİT EDİYOR, HACI BOYDAK ALKIŞLIYOR!

Derneğin Başkanı Rızanur Meral, Fetullahçı iş adamlarına yaptığı konuşmada "kimin inlerine girileceğini yakında göreceğiz" diyerek başladığı konuşmasını tehditlerle sürdürdüğü ve toplantıya katılan FETÖ'ye yakın işadamları tarafından dakikalarca sloganlarla alkışlandığı görülüyor. Alkışlayanlar arasında geçtiğimiz günlerde tutuklanan, Boydak Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak'ın da olduğu dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Naksan Holding'in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Nakipoğlu da FETÖ'nün tehditlerini alkışlayanlar arasındaydı.

TUSKON BAŞKANI'NDAN SKANDAL TEHDİT!

FETÖ'YÜ FİNANSE EDİLEN İŞADAMLARINA OPERASYON

FETÖ'yü finanse edilen iş adamlarına yapılan operasyonlara "teşebbüs hürriyetine darbe" şeklinde tepki gösteren FETÖ üyesi iş adamlarının 17 Aralık darbesine nasıl destek verdiği görüntülerde açık açık ortaya çıkıyor.

SABAH.COM.TR

İşte o görüntüler

TUSKON Başkanı Rızanur Meral böyle tehditler savurmuştu

Tuskon Başkanı'ndan skandal tehdit!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'nün işadamları hükümeti böyle tehdit etmiş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN