Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Canlı bomba, Cumhuriyet gazetesinde çalıştı iddiası

Ankara’nın kalbi Kızılay’da dünkü bombalı saldırıyı gerçekleştiren kişinin, Balıkesir Üniversitesi öğrencisi Seher Demir olduğu iddia edildi. Canlı bombanın Cumhuriyet gazetesinde çalıştığı ve gazetenin otoparkında gizlendiği iddia edildi.

Giriş Tarihi: 14.3.2016 13:19 Güncelleme Tarihi: 14.3.2016 14:52 ABONE OL
Canlı bomba, Cumhuriyet gazetesinde çalıştı iddiası
37 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı gerçekleştiren kişinin, ilk bulgulara göre, Balıkesir Üniversitesi'nde Turizm Otelcilik bölümünde okuyan Seher Çağla Demir olduğu belirlendi.

PKK ÜYELİĞİNDEN YARGILANDI

Balıkesir Üniversitesi öğrencisi olan Demir, 4 kadın arkadaşı ile birlikte Balıkesir 2. Ağır Ceza Mahkemesinde, PKK terör örgütü üyeliği ve propogandası suçundan da yargılanıyordu.

ANKARA'DAKİ BÜYÜK TAHRİBAT GÜNEŞ DOĞUNCA ORTAYA ÇIKTI!


HDP'NİN AVUKATI SAVUNMUŞ

Demir ile birlikte Hamide Saklı, Kader Saklı, Süreyya Saklı isimli üç kardeş ve Yeşim Akyürekli adlı üniversite öğrencisinin son duruşması Aralık 2015′te yapılmış ve dava karar için ertelenmişti. Davada Demir'in avukatlığını HDP'li Hüseyin Boğatekin yapmıştı.


CUMHURİYET GAZETESİNİN OTOPARKINDA GİZLENDİ İDDİASI

Sosyal medyada Seher Çağla Demir'in, terör suçundan serbest kaldığı dönemde Cumhuriyet gazetesi için serbest muhabirlik yaptığı iddia edildi.

Canlı bombanın Cumhuriyet gazetesinin otoparkında saklandığı ve aramalarda yine Cumhuriyet gazetesinin basın kartı ile sıyrıldığı iddia edildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Canlı bomba, Cumhuriyet gazetesinde çalıştı iddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN