Halk HDP/PKK'nın tahrikine kapılmadı

Giriş Tarihi: 21.3.2016 12:57 Güncelleme Tarihi: 21.3.2016 13:01
Halk HDP/PKK'nın tahrikine kapılmadı

Diyarbakır’da bugün kutlanacak Nevruz etkinliği için nevruz alanına kimsenin gelmemesi dikkat çekti. Diyarbakır'da Halk, HDP/PKK'nın tahrikine kapılmadı

Gözler Nevruz kutlamaları için izin verilen 18 kentten biri olan Diyarbakır'da. Alanın dışında 5 bin 205 polis görev yapıyor. 5 ayrı kontrol noktası oluşturulurken buralarda üst araması yapılarak insanlar Nevruz alanına alınıyor. 5 bin kişi alan içinde görev yapıyor, 300 kişi de platform ve protokol tribünün olduğu yerde güvenliği sağlıyor. Güvenlik önlemlerinden dolayı alana seyyar satıcılar alınmadı.

DİYARBAKIR'DA NEVRUZ GÜVENLİĞİ HAD SAFHADA!

ALAN BOŞ KALDI

Her sene Diyarbakır'da yüzbinleri alana toplayan HDP, bugün nevruz alanında tam bir fiyaskoyla karşılaştı. Nevruz alanında 8 bin görevli olduğunu hesaba katarsak neredeyse kimse alana gitmedi.

OLAĞANÜSTÜ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Diyarbakır'da bugün kutlanacak Nevruz etkinliği öncesi polis kent genelindeki bir çok noktada olağanüstü güvenlik önlemi aldı. Terörle mücadele, asayiş ve trafik şubelerine bağlı 300 polis, 10 ayrı noktada uygulama yaptı.

Nevruz etkinliği öncesi Diyarbakır'daki güvenlik önlemleri üst düzeye çıkarıldı. Terörle Mücadele, Asayiş ve Trafik Şube müdürlüklerine bağlı 300 polis, kentin 10 ayrı noktasında uygulama yaptı. Güvenlik önlemleri alan polis ekipleri, şüphe duydukları araçları durdurarak arama yaptı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halk HDP/PKK'nın tahrikine kapılmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN