Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı o ismi hastanede ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ersoy Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gören Sümeyye Erdoğan'ın nişanlısı Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar'ı ziyaret etti

Giriş Tarihi: 3.4.2016 15:50 Güncelleme Tarihi: 3.4.2016 16:30
Cumhurbaşkanı o ismi hastanede ziyaret etti

'den dönen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ersoy Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gören Sümeyye Erdoğan'ın nişanlısı Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar'ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ABD'deki temaslarının ardından yurda döndü. Erdoğan, Atatürk Havalimanı Devlet Konuk Evi'nde yaptığı açıklamanın ardından Mehmet Akif Ersoy Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gören Özdemir Bayraktar'ı ziyaret etti.

Müstakbel damat Erdoğan'ı böyle karşıladı


Mehmet Akif Ersoy Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi'ne gelen Erdoğan'ı hastane girişinde Selçuk Bayraktar, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, hastane başhekimi ve diğer yetkililer karşıladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hastane girişinde karşılayan Selçuk Bayraktar, Erdoğan'ın elini öptü.

İŞ ADAMI ÖZDEMİR BAYRAKTAR KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Hastane girişinde bekleyen bazı vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yoğun ilgi gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla bir süre ayak üstü sohbet etti. Bu arada Suriyeli olduğu öğrenilen bir kadın da Erdoğan'a sarılarak, sevgi gösterisinde bulundu.

Hastanede yaklaşık 1 saat kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra yoğun güvenlik önlemleri altında hastaneden ayrıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı o ismi hastanede ziyaret etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN