Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'nin en iyisi '' Ana Haber''

Rekor bir katılımla gerçekleşen ? Gençlik Ödülleri? için gençler en iyilerini seçti. 15 milyon oyla belirlenen sonuçlarda en iyi ana haber dalında '' Ana Haber'' birinciliği kaptırmadı.

Giriş Tarihi: 20.4.2016 11:04
Türkiye'nin en iyisi ''ATV Ana Haber''

MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği işbirliğinde düzenlenen ? Gençlik Ödülleri?nde 22 ülkeden 15 milyon oy kullanılarak en iyiler seçildi.

?nin en büyük gençlik hareketi olan Gençlik Ödülleri'nin sonuçları açıklandı. Türkiye'nin en büyük medya kuruluşu Turkuvaz Medya bünyesindeki 'de en'ler arasında yerini aldı. En iyi ana haber dalında doğru tarafsız ve objektifiğiyle bilenen '''' birinciliği göğüsledi.

Ödül töreni 4 Mayıs Çarşamba günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda sanat, müzik, siyaset ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşecek.

Bu yıl ikincisi düzenlenen ?nin Genel Koordinatörü Maksut Coşkun Dokunulmaz, ?Türkiye Gençlik Ödülleri 2016 adaylarının belirlenmesi, web sayfamızda kategori başlıkları açılarak tüm kategorilerde gençlerin istedikleri ismi yazıp göndermeleriyle belirlenmiştir. Gençler, 25 günlük aday belirleme sürecinde 42 kategoride bin 186,141 kişi 76 bin 219 aday ismi göndermiştir. Her kategoride en çok ismi yazılan 420 kişi aday gösterilmiştir. 15 Aralık 2015-15 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılan oylamada 14 milyon 695 bin 387 oy kullanılmıştır. Türkiye Gençlik Ödülleri oylamasında her bilgisayar veya cep telefonundan 24 saatte bir oy kullanılmıştır. Oylamanın güvenliği HostAvrupa tarafından 24 saat denetlenmiştir. Oylama sürecinde hileli oy tespiti durumunda hileli oylar silinmiştir" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'nin en iyisi ''ATV Ana Haber''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN