Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Gençlik 1 ayda 70 bin fidan dikti

Giriş Tarihi: 21.4.2016 12:30
AK Gençlik 1 ayda 70 bin fidan dikti

ile birlikte Gençlik Kolları başkanlığının başlatmış olduğu "Ak Gençlik Hatıra Ormanı" projesi sonuçlandı. Proje kapsamında bir ayda 70 bin fidan dikildi.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş, "Proje kapsamında son bir ayda 48 hatıra ormanı oluşturduk. Hatıra ormanlarına şehitlerimizin isimlerini verdik" dedi.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Çevre Şehir ve Kültür birim başkanlığı ile birlikte genelinde "Ak Gençlik Hatıra Ormanı" projesi başlattı. Proje kapsamında ilk fidan Düzce'de dikildi. Bir ay içerisinde projeyi sonuçlandıran Gençlik Kolları toplamda 70 bin fidanı toprakla buluşturdu.

HATIRA ORMANLARINA ŞEHİTLERİMİZİN İSİMLERİ VERİLDİ

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Türkiye genelinde 48 hatıra ormanı oluşturduk. Toplamda 70 bin fidan diktik. AK Gençlik olarak farkındalık oluşturmak amacıyla başlattığımız projemizin başarı ile sonuçlanmasında emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bazı illerimizde oluşturulan hatıra ormanlarına şehitlerimizin isimlerini verdik" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Gençlik 1 ayda 70 bin fidan dikti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN