Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti'de kongre hazırlıkları devam ediyor!

AK Parti'nin 22 Mayıs'ta yapılacak 2. Olağanüstü Büyük Kongresi için hazırlıklar son sürat devam ediyor. Kongre ile ilgili detaylar da netleşmeye başladı

Giriş Tarihi: 15.5.2016 02:04 Güncelleme Tarihi: 15.5.2016 09:55
AK Parti'de kongre hazırlıkları devam ediyor!

AK Parti'nin 22 Mayıs'ta yapılacak 2. Olağanüstü Büyük Kongresi için davetiyeler hazırlandı. Kongrede yeni olarak kullanılacak sloganlar da belli oldu. İsrail, Bangladeş, Mısır, Suriye ve Rusya'nın davetiye listesinde yer almadığı öğrenildi.

AK Parti'de, Olağanüstü Büyük Kongre öncesi hazırlık çalışmaları devam ediyor. Bu doğrultuda AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu imzalı davetiyeler yaptırıldı.

Davetiyenin bir yüzünde "Partimizin 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'ne teşrifleriniz bizleri onurlandıracaktır" yazısı ve altında Davutoğlu'nun imzası bulunuyor. Kongrenin 22 Mayıs 2016 günü Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleştirileceği ve saat 10.00'da başlayacağı belirtiliyor. Davetiyenin diğer tarafında AK Parti'nin amblemi yer alıyor.DAVETİYE GÖNDERİLMEYEN ÜLKELER

Kongre tarihinin yakın olması nedeniyle yabancı ülkelerin sadece 'deki büyükelçilikleri ile yabancı misyon şeflerine davetiye gönderileceği ancak İsrail, Bangladeş, Mısır, Suriye ve Rusya'nın davetiye listesinde yer almadığı öğrenildi.

KONGREDE YENİ SLOGANLAR

Arena Spor Salonu'nda yapılacak, "Kutlu yürüyüşe devam" temalı kongrede, partinin kurulduğu ilk günden bu yana kullanılan "İlk günkü aşkla", "Söyle var mısın?", "Sen, ben Yok, var" gibi sloganların yanı sıra yeni olarak "2023 hedeflerini gerçekleştirmek için yolculuğumuz sürüyor", "2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için yolculuk devam ediyor" sloganlarının da kullanılacağı ifade edildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'de kongre hazırlıkları devam ediyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN