AK Partili vekilden 'li vekile sert yanıt

Giriş Tarihi: 17.5.2016 14:37 Güncelleme Tarihi: 17.5.2016 16:46
AK Partili vekilden CHP'li vekile sert yanıt

Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Başdanışmanı ve Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı 'a açıkça hakaret etti. AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner A Haber'e bağlanarak CHP'li vekile tepki gösterdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili ve CHP Genel Başkanı Başdanışmanı Okan Gaytancıoğlu önceki gün parti lokalinde düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı için çirkin ve hadsiz sözler sarfetmişti.

AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner A Haber'e bağlanarak CHP'li vekile tepki gösterdi.

İŞTE METİNER'İN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI;

Bu ağzı lağım kokan herif her türlü sözü hak ediyor ama yasalar var, izlemekte olan vatandaşlarımız var bu nasıl bir aşağılık yaratıktır ki bir Cumhurbaşkanı hakkında ağza alınmayacak hakaretler edebiliyor. Böyle bir insanın insan diye anılması bile sorunlu iken ana muhalafet partisi genel başkanının başdanışmanı sıfatını taşıması ayrıca türkiyenin dünyanın en saygın işlerinden biri olan milletvekili sıfatını taşıması daha da utanç verici.

YİNE CHP YİNE KÜFÜR VE HAKARET

GENEL BAŞKANI NASILSA...

Genel Başkanı nasılsa genel başkanının burnundan hık diye düşmüş bir milletvekili. CHP böyle bir partiye dönüştü sabah akşam hangisine laf yetiştireceğimizi bilemiyoruz.

AK Partili vekilden CHP'li vekile sert yanıt

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili vekilden CHP'li vekile sert yanıt
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN