Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ahmet Altan şova devam ederken si cezaevinde!

Anayasa Mahkemesi (AYM), Balyoz soruşturması sırasında devletin güvenliği için gizli kalması gereken belgeleri bavulla savcılığa götüren Taraf muhabiri Mehmet Baransu'nun haklarının ihlal edilmediğine karar verdi. Kamuoyu şimdi şu soruya cevap arıyor: ler hapiste yatarken, Fetullahçı terör örgütü ile birlikte tüm kumpasları kuran, yüzlerce masumun yıllarca cezaevinde kalmasına neden olan Ahmet Altan neden dışarıda?

Giriş Tarihi: 18.5.2016 09:19 Güncelleme Tarihi: 18.5.2016 09:37
Ahmet Altan şova devam ederken tetikçisi cezaevinde!

Anayasa Mahkemesi (AYM), Balyoz soruşturması sırasında devletin güvenliği için gizli kalması gereken belgeleri bavulla savcılığa götüren Taraf muhabiri Mehmet Baransu'nun haklarının ihlal edilmediğine karar verdi. Baransu, hak ihlaline uğradığı gerekçesiyle bireysel başvuruda bulunmuştu. AYM'nin 2'nci Bölümü, 1'e karşı 4 oyla Baransu'nun haklarının ihlal edilmediğine, Baransu'nun eyleminin gazetecilik faaliyeti içinde değerlendirilemeyeceğine, tedbirlerin ölçülü ve orantılı olduğuna karar verdi.

FETÖ'nün unutturduğu Baransu cezaevinde yaptıklarının hesabını verirken Gülen örgütü ile birlikte tüm kumpasları ve alçak iftiraları kurgulayan Ahmet Altan dışarıda şovunu yapmaya devam ediyor. Attıkları tüm iftiraların arkasında olduğunu ve yargının kendisine hesap soramayacağını açıklayarak adeta devlete meydan okuyan Ahmet Altan, örgütün medya desteğini arkasına alarak düşmanları FETÖ ve PKK'ya açık destek veriyor.


TETİKÇİ BARANSU İÇERİDE, ÖRGÜTÜN BAŞI AHMET ALTAN NEDEN DIŞARIDA?


Kamuoyu şimdi şu soruya cevap arıyor: Tetikçiler hapiste yatarken, Fetullahçı terör örgütü ile birlikte tüm kumpasları kuran, yüzlerce masumun yıllarca cezaevinde kalmasına neden olan Ahmet Altan neden dışarıda? Her gün kurdukları kumpasları savunmaya devam eden, cezaevinde öldürdükleri insanlar hakkında çirkin yazılar yazan, yargı ile dalga geçen, FETÖ ve PKK savunuculuğu yapan, tetikçi olarak kullandığı Mehmet Baransu hakkında tek satır yazı yazmayan Ahmet Altan'ın yargı ile dalga geçmesine daha ne kadar izin verilecek?


AHMET ALTAN, CEZAEVİNDE ÖLDÜRDÜKLERİ İNSANLARLA DALGA GEÇİYOR!


FETÖ medyasında kurdukları kumpasları savunmaya devam eden Ahmet Altan, örgüt tarafından yönetilen sitelerinde yazı dizileri yayınlayarak cezaevinde öldürdükleri insanlarla adeta dalga geçmeye devam ediyor. Sadece FETÖ'yü değil PKK terör örgütünü de hararetle savunmaya devam eden Ahmet Altan, her yazısında "beni yargılamaya gücünüz yetmez, ben size büyük lokma gelirim" diyerek yargıya da meydan okuyor. Her yazısı FETÖ'nün sosyal medyadaki tetikçileri tarafından paylaşılan Ahmet Altan'ın yargının ciddiyetini ayaklar altına alan bu şovlarına daha ne kadar izin verileceği merak ediliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Altan şova devam ederken tetikçisi cezaevinde!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN