Ömer 'in sözleri 'ı duygulandırdı

AK Parti'nin yeni Genel Başkan adayı oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer , büyük bir mutabakatla Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali 'ın genel başkan adayı olarak açıklandığını belirtti. Ömer Çelik'in konuşması sırasında Binali Yıldırım'ın duygulandığı görüldü.

Giriş Tarihi: 19.5.2016 14:23 Güncelleme Tarihi: 19.5.2016 14:41
Ömer Çelik'in sözleri Binali Yıldırım'ı duygulandırdı

AK Parti Sözcüsü , genel başkan adayı 'ın siyaset hayatındaki başarılarına vurgu yaparak, yeni görevinde başarılar diledi.

ÇELİK'İN SÖZLERİ BİNALİ YILDIRIMI DUYGULANDIRDI

Çelik, "Başarılarıyla bütün bakanlık hayatı boyunca, siyaset hayatı boyunca AK Parti'nin kurucu olarak bu kadroyla birlikte yola çıkan ilk değerli arkadaşlarımızdan biridir kendisi. 'Havayolunu halkın yolu yaptık' sloganıyla millete dokunan, milletle beraber yürüyen çok değerli bir devlet adamı olarak bugüne gelmiştir. Şimdi Türkiye Cumhuriyeti'nin en önemli makamlarından birine AK Parti Genel Başkanlığı'na adaylığı büyük istişarenin neticesinde, büyük bir mutabakatla ortaya çıkmıştır. Çok şerefli bir görev. Kendisini kutluyoruz. Allah birlik içinde, kardeşlik içinde ilk günkü olduğu gibi yorulmayı ayıp sayarak Cenab-ı Allah'ın bizim son nefesimizi millete hizmet makamında almasını dileyerek bütün arkadaşlarımızın adına kendilerine hayırlı olsun diyorum. Allah mahcup etmesin. Tebrik ediyoruz. Allah hayırlı, uğurlu eylesin" ifadelerini kullandı.

Çelik'in bu sözleri üzerine 'ın duygulandığı görüldü.

Ömer Çelik'in sözleri Binali Yıldırım'ı duygulandırdı

BİNALİ YILDIRIM KİMDİR?

BİNALİ YILDIRIM'IN ULAŞTIRMA BAKANLIĞI İCRAATLERİ

ARŞİVDEN BİNALİ YILDIRIM FOTOĞRAFLARI

AK PARTİLİLER YILDIRIM'I BÖYLE KUTLADI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ömer Çelik'in sözleri Binali Yıldırım'ı duygulandırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN