Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Grubu’nda utanç verici sloganlar

Giriş Tarihi: 25.5.2016
CHP Grubu’nda utanç verici sloganlar
Son dönemlerde yaptığı bütün konuşmalarda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a hakareti alışkanlık haline getiren Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun üslubu partililere de yansıdı. Hemen her grup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içerikli sloganlar atılan CHP grubunda dün bir adım daha ileriye gidilerek küfürlü sloganlar atıldı. Kılıçdaroğlu'nun kürsüde konuşmasını sürdürdüğü sırada partililerce toplu halde Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında çirkin ifadeler içeren küfürlü sloganlar atıldı. Kılıçdaroğlu küfürlü çirkin sloganlara müdahale etmeyerek konuşmasını sürdürdü.

ERDOĞAN'A VE OY VERENLERE HAKARET!
AK PARTİLİ ÇAKIR: EDEP YA HU!
Skandalı Meclis Genel Kurulu'na taşıyan AK Parti Grup Başkanvekili Coşkun Çakır, "Edep ya hu, bu çirkinliği kınıyoruz. Konuyla ilgili olarak Meclis Başkanlığı'na başvurduk, yasal olarak da hukuki girişimlerimizi yapacağız" diye konuştu. CHP Grup Başkanvekili Engin ise grup toplantılarında küfür ifadesinin olmadığını savundu.

AK PARTİ YARGIYA TAŞIYOR
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz "Sayın Cumhurbaşkanı'mıza ve partimize yönelik ağır hakaretleri misliyle iade ediyorum. Cumhurbaşkanımıza ve milletimize yönelik hakaretler konusunda gerekli yasal başvurular yapılacaktır" dedi. AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, "Grup halinde, bir koro şeklinde küfür söz konusu. Ama liderleri orada hiç kimseye bir şey demiyor. Oldukça çirkin bir davranış, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner de "CHP'nin kıblesini Pensilvanya'ya ve Türkiye düşmanlarına çevirmiş bu güruhun başkanı da çarkçı Kemal. Haliyle liderlerinin de farklı olması beklenemez"; AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan da, "Kılıçdaroğlu, Mustafa Kemal'in 90 yıllık partisini küfürbaz bir parti haline dönüştürdü" sözleriyle skandala ve Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP Grubu’nda utanç verici sloganlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN