Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İhanete imza atan vekil FETÖ ve Alman medyasına konuştu!

Fetullahçı Terör Örgütü tarafından finanse edilen Cumhuriyet Gazetesine konuşan Alman Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir bu kez Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef aldı. Frankfurter Allgemeine Zeitung gazetesine konuşan Özdemir, "’nin Avrupa Birliği’ne üye olması, Erdoğan liderken kesinlikle olmayacak” ifadelerini kullandı. Özdemir’in bu açıklamaları “ihanetçi vekillerin asıl hedefi Cumhurbaşkanı Erdoğan mı?” yorumlarına neden oldu.

Giriş Tarihi: 13.6.2016 11:29
İhanete imza atan vekil FETÖ ve Alman medyasına konuştu!

HER RÖPORTAJINDA ERDOĞAN'I HEDEF ALIYOR

'nin AB üyeliğine kapıları tamamen kapatmayan Özdemir, "Ancak, uzun vadede biz Avrupa'da demokratik bir 'ye ilgi duyuyoruz" dedi. Hristiyan Birlik Partileri CDU/CSU'nun ile üyelik görüşmelerine kapıları kapatmasını eleştiren Özdemir, tam üyelik yerine imtiyazlı ortaklığın dillendirilmesinin yanlış olduğunu söyledi. Röportajında sürekli olarak Erdoğan'ı hedef alan Cem Özdemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile diplomasiyi sürdürmeye çalışan Merkel'i de hedef almaktan çekinmedi!

ÖZDEMİR'DEN KÜSTAH SÖZLER!

Başbakan Angela Merkel'in çabaları sonucu AB ile Türkiye arasında sığınmacı krizinin çözümü konusunda varılan geri kabul anlaşmasını da eleştiren Cem Özdemir, kısa vadeli çıkarlar nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yaranmaya çalışıldığını öne sürdü. Birlik partilerinin Türkiye'ye yönelik politikalarda pusulayı şaşırdığını belirten Özdemir, Türkiye politikasının stratejiden yoksun olduğunu, sadece taktiksel olarak hareket edildiğini savundu.

FETÖ MEDYASI TÜRKİYE'Yİ İHANET EDEN ÖZDEMİR'E SAHİP ÇIKTI

Türkiye kökenli 11 vekilin sözde Ermeni Soykırım tasarısına imza atmasına Fetullahçı Terör Örgütü medyasından tam destek gelmişti. FETÖ'nün en güçlü olduğu ülke olan Almanya'da, örgüt üyeleri tarafından desteklenen ihanetçi vekillere destek devam ediyor. Fetullahçı çete tarafından finanse edilen Cumhuriyet Gazetesi, bugünkü manşetini ihanet tasarısına imza atan Alman Yeşiller Partisi eşbaşkanı Cem Özdemir'e ayırdı. Röportajın önemli kısmında Erdoğan'ı hedef alan Cem Özdemir açık açık gerçek hedeflerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu ifade etmekten kaçınmadı.

CEM ÖZDEMİR HDP İLE KOL KOLA!

PKK BAYRAKLARI ALTINDA HDP'YE OY İSTEMİŞTİ

1 Kasım seçimlerinden önce HDP'nin Almanya'daki toplantılarına katılarak terör örgütünün siyasi uzantısı olan partiye oy isteyen Cem Özdemir, PKK'nın eylemlerini aklayan açıklamaları ile tanınıyor. PKK bayrakları altında konuşmalar yapan Cem Özdemir, her fırsatta Türkiye'nin sivil Kürtlere katliam yaptığı yalanını gündeme getirerek Türkiye'yi uluslararası kamuoyunda zor durumda kalması için özel bir gayret sarfediyor. Almanya'da yaşayan Türk ve Müslüman azınlıkta Cem Özdemir'e tepki ise giderek büyüyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İhanete imza atan vekil FETÖ ve Alman medyasına konuştu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN