Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ’nün tetikçisi Cumhuriyet'ten ahlaksız tahrik!

Giriş Tarihi: 19.6.2016 13:38 Güncelleme Tarihi: 19.6.2016 14:05
FETÖ’nün tetikçisi Cumhuriyet'ten ahlaksız tahrik!

Fetullahçı Terör Örgütü tarafından finanse edilen Cumhuriyet yine ahlaksız bir tahrike imza attı. Halkı sokağa dökmek ve ülkede kaos çıkarmak için LGBT eylemlerini bile kışkırtan Cumhuriyet, son olarak Firuzağa’daki saldırıyı bahane ederek halkı sokağa dökmeyi planlıyor!

PKK'lı teröristlere bile terörist diyemeyen her fırsatta FETÖ'nün taşeronluğunu üstlenen Cumhuriyet gazetesi bu kez baltayı taşa vurdu. Gazete, dünkü manşetiyle halkı sokağa çağırıp toplumu terörize etmeye çalıştı. Yeni bir gezi kalkışması hedefleyen Cumhuriyet Gazetesi'nin bu tutumu sosyal medyadan da tepki topladı.

CHP'DEN LGBT YÜRÜYÜŞÜNE DESTEK

AÇIKÇA TAHRİK YENİ GEZİ HEDEFLENİYOR YORUMLARINA NEDEN OLDU

Cumhuriyet Gazetesi, Valiliği tarafından izin çıkmamasına rağmen yürüyüşü adı altında yürüyüş düzenleyeceklerini belirten LGBTİ'lilere isyan çıkarmalarını önererek halkı sokağa davet etti. Gazetenin bugün manşetine taşıdığı 'İsyan Günleri, ölüme karşı yürüyüş' başlıklı şiddet ve polise karşı güç kullanmayı öneren haberlerinde isyan taktikleri verdi. Cumhuriyet'in Onur haftasını fırsat bilerek halkı açıkça tahrik etmesi, yeni bir gezi hareketi hedeflediği şeklinde yorumlandı.

FETÖ'NÜN GAZETESİ TÜRK BAYRAĞINDAN RAHATSIZ OLDU 'ÖLÜM, DİRENİŞ, İSYAN, TEHDİT' DİYE ADLANDIRDI

Onur haftasını 'İsyan Günleri' olarak yorumlayan gazete manşetine çektiği haberde, 'tehditlere karşı yürüyüş, Cihangir direnişi, ölüme karşı yürüyüş' ifadelerine yer verdi. 'Ülkücü ve Alperen Ocakları' ifadelerinin sıkça kullanıldığı haberler, açıkça tahrik olarak yorumlanırken, Cumhuriyet'in bunu bilinçli yaptığı öne sürüldü. Gazetenin 'Ölüm, direniş, isyan, tehdit' diye adlandırdığı yürüyüşte grupların karşı karşıya gelmesini 'kritik eşik' diye duyurdu.

HER ŞEY ÇOCUKLU KADINA LAF ATMAKLA BAŞLADI!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ’nün tetikçisi Cumhuriyet'ten ahlaksız tahrik!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN