Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ’nün tetikçisinin son alçaklığı

Fetullahçı Terör Örgütü tarafından finanse edilen Can Dündar yönetimindeki Cumhuriyet Gazetesi yine bir alçaklığa imza attı. Saldırıda yaşamını yitiren masum insanların görüntülerini gizlemeden manşetine taşıyan Cumhuriyet, “Ölüm terminali” manşetini atarak ihanette hiçbir ahlaki sınır tanımadığını ortaya koydu. Sözcü ve Posta Gazetesi de saldırıda yaşamını yitirenlerin görüntülerini açık kullanarak terörün propaganda yöntemine destek verdi.

Giriş Tarihi: 29.6.2016 10:02 Güncelleme Tarihi: 29.6.2016 14:37
FETÖ’nün tetikçisinin son alçaklığı

TERÖRÜ DEĞİL DEVLETİ SUÇLADI!

Terörü ve terör örgütlerini kınamayan Cumhuriyet, terminal dışında gerçekleşen terör saldırısı için "Güvenlik zaafı" başlığını attı. Fetullahçı çetenin yayın organı Cumhuriyet'in son yayını kendi okurlarına bile "bu kadar olmaz" dedirtti.

YİNE YAYIN YASAĞI ELEŞTİRİSİ!

Bütün dünyada terör olaylarından sonra gelen yayın yasağı ve terör eylemi görüntülerinin yayınlanmaması gibi uygulamaları görmezden gelen Cumhuriyet, RTÜK'ün yayın yasağını eleştirdi. Çağlayan Adliyesi'nde gerçekleştirilen terör saldırısında şehit Savcı Kiraz'ın görüntülerini yayınlayan Cumhuriyet, İstanbul Atatürk Hava Limanı'nda terörün katlettiği masum insanların ceset görüntülerini yayınlayarak sosyal medyada büyük tepki topladı

Medyada manşet ve fotoğraf terörü

AYDIN DOĞAN'IN POSTA GAZETESİ DE AYNI ALÇAKLIĞI YAPTI

Doğan'ın Posta gazetesi de terör saldırısında yaşamını yitiren insanların görüntülerini açık yayınlayarak "Posta Özel" başlığı atmaktan çekinmedi. Savcı Kiraz'ın Çağlayan Adliyesi'nde şehit edilme görüntülerini yayınlayarak terör örgütünün ekmeğine yağ süren Doğan medyası, Posta'nın son manşetiyle büyük tepki topladı.


İŞTE SÖZCÜ'NUN KULLANDIĞI TEPKİ ÇEKEN FOTOĞRAFLAR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ’nün tetikçisinin son alçaklığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN