Bahçeli'den çok sert açıklama: Ayıklanma mevsimi başlayacak

 Genel Başkanı Devlet Bahçeli, alternatif bayram kutlaması hakkında sert konuştu. Bahçeli. "Bana gelen bilgiler doğrultusunda Fethullah Gülen örgütlenmesi tarafından yapılan bir oyundur. Bir ayıklanma mevsimi başlayacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın." dedi. Bahçeli'nin bu açıklamaları muhalif isimlerin ihraç edileceği şeklinde yorumlandı.

Giriş Tarihi: 6.7.2016 14:53 Güncelleme Tarihi: 6.7.2016 15:43
Bahçeli'den çok sert açıklama: Ayıklanma mevsimi başlayacak

Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezindeki bayramlaşmatöreninde konuşuyor. Bahçeli'nin konuşmasının satır başları şöyle:
"İslam ülkelerinde huzur küresel güçlerin hedeflerine mi bırakılacak? İslam ülkeleri içinde terörle mücadelede en tecrübeli olan, siyasi alan itibariyle de etkin konumu olan 'ye çok önemli görevler düştüğü kanaatindeyim. İslam ülkeleri barış ve huzur şurası 'nin öncülüğünde toplanmalıdır. Öncelikle İslam ülkeleri huzura kavuşturulmalıdır."

Bahçeli'den çok sert açıklama "Ayıklanma mevsimi başlayacak"

MERAL AKŞENER GERİ ADIM ATTI!

FETHULLAH GÜLEN ÖRGÜTLENMESİ TARAFINDAN YAPILAN BİR OYUNDUR

Bahçeli daha sonra sorulara yanıt verdi. Bahçeli'nin söyledikleri şöyle: "MHP'nin alternatifi olmaz. Ciddiye alıyor musunuz onları? MHP'de her arkadaşımız eşine dostuna arkadaşına iftar yemeği vermeyi düşünebilir. Razaman ayında teşkilatlarımız ve ülküdaşlarımız iftar yemekleri düzenlemiştir. Bunları saygı ile karşılarız ama bayramayrı bir müessesedir. Bunun dışındaki bayramlaşma bana gelen bilgiler doğrultusunda Fethullah Gülen örgütlenmesi tarafından yapılan bir oyundur. Bir ayıklanma mevsimi başlayacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın."

"FETÖ MHP'DE TABAN OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYOR"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli'den çok sert açıklama: Ayıklanma mevsimi başlayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN