Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Darbe püskürtülünce yüzsüzlüğe vurdular!

Giriş Tarihi: 16.7.2016 16:55 Güncelleme Tarihi: 16.7.2016 17:18
Darbe püskürtülünce yüzsüzlüğe vurdular!

Aylardır askeri darbe iması yapan, darbenin ilk saatlerinde ölüm sessizliğine bürünen Fetullahçı Terör Örgütü’nün sosyal medyadaki leri, milli irade tarafından darbe püskürtülünce bir anda demokrasi havarisi kesildi. Teröristbaşı Fetullah Gülen gibi iki yüzlü bir şekilde “biz aslında darbeye karşıyız” mesajı veren Fetullahçı alçaklara sosyal medyadan tepki yağdı!

Pensilvanya'nın alçak leri yine bir utanmazlığa imza attı. Aylardır askeri darbe iması yapan, darbenin ilk saatlerinde ölüm sessizliğine bürünen Fetullahçı Terör Örgütü'nün sosyal medyadaki tetikçileri, milli irade tarafından darbe püskürtülünce bir anda demokrasi havarisi kesildi. Teröristbaşı Fetullah Gülen gibi iki yüzlü bir şekilde "biz aslında darbeye karşıyız" mesajı veren Fetullahçı alçaklara sosyal medyadan tepki yağdı!

FETULLAH GÜLEN DARBEYİ KINAYINCA KORO HALİNDE…

Darbenin püskürtülmesi ile birlikte FETÖ'cü teröristleri pişkince eleştiren Teröristbaşı Fetullah Gülen'e halinde müridleri de katıldı. Saatlerce hiçbir paylaşımda bulunmadan tetikçi haber siteleri "darbeyi biz yapmadık, oy kazanmak için Cumhurbaşkanı yaptı" gibi bir algı operasyonuna imza attı.

FETÖ'NÜN UTANMAZ TETİKÇİLERİ !

Fetullah Gülen'in açıklamasının ardından panik halinde darbeyi kınayan FETÖ tetikçilerine sosyal medyadan tepki yağdı. Bülent Keneş, Mehmet Kamış, Bülent Korucu, Önder Aytaç, Abdulhamid Bilici, Nazlı Ilıcak, , Emre Uslu, Sedat Laçiner, Mümtaz'er Türköne, Kazım Güleçyüz, Hanım Büşra Erdal gibi Fetullahçı tetikçiler, koro halinde darbeyi kınadılar.

KAÇMASINA İZİN VERMEYİN!

Sosyal medyadan büyük tepki toplayan bu iki yüzlü tavır "Sıra size geldi, artık darbeci değiliz diyemeyeceksiniz. Hepiniz hesap vereceksiniz. Buradan yargıya sesleniyorum. Darbenin medya ayağının kaçmasına izin vermeyin" diyerek tepkilerini dile getirdiler.

SABAH.COM.TR

ASKERLER NEDEN KOLLARINA KIRMIZI – BEYAZ FLAMA TAKTI?

DARBECİLERE DERSİNİ MİLLET VERDİ!

CUMHURBAŞKANLIĞI'NDAN HALKA FLAŞ ÇAĞRI!

FETÖ'CÜ YARGITAY VE DANIŞTAY ÜYELERİNE ŞOK!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Darbe püskürtülünce yüzsüzlüğe vurdular!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN