Fetullahçı teröristler SABAH'ı iki kere kurşunladı!

Fetullahçı teröristler dün iki kez Sabah binasını kurşunladı. Gece yarısı saat 00:15 sularında 4 hain ile Sabah Gazetesi'nin önüne gelen Fetullahçı teröristler binaya girmek istedi, güvenlik görevlileri ve vatandaşların büyük tepkisiyle karşılaşan grup geri çekilmek zorunda kaldı.

Giriş Tarihi: 16.7.2016 14:53 Güncelleme Tarihi: 16.7.2016 19:50
Fetullahçı teröristler SABAH'ı iki kere kurşunladı!

GERİ PÜSKÜRTÜLDÜLER

yarısı saat 00:15 sularında 4 hain ile Sabah Gazetesi'nin önüne gelen Fetullahçı teröristler binaya girmek istedi, güvenlik görevlileri ve vatandaşların büyük tepkisiyle karşılaşan grup geri çekilmek zorunda kaldı.

Halk milli iradenin sesini böyle korudu

4 ARAÇ DOLUSU TERÖRİST İLE BİNAYA ATEŞ AÇTILAR

Geri püskürtmenin ardından 03:00 sularında 4 araç ile Sabah Gazetesi'nin önüne gelen Fetullahçı teröristler kalabalığa aldırmadan havaya açma bahanesiyle binaya saldırdı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER;

SABAH GAZETESİ OKUR TEMSİLCİSİ İBRAHİM ALTAY:

"GÖZÜ DÖNMÜŞ DARBECİLERİN HESAP ETMEDİĞİ BİR ŞEY VARDI "

Dün gece gözü dönmüş darbeci teröristler Sabah gazetesinin binasını işgal etmeye kalkıştı. Fakat hesaba katmadıkları bir şey vardı: Halkımız buradaydı. Milletimiz buradaydı. Zorbalığın ve hukuksuzluğun karşısında dağ gibi duran insanımız buradaydı. Binanın önünde etten, kemikten ve ruhtan bir duvar örmüşlerdi. Teröristleri onlar karşıladılar. Göğüslerini bu hayasızca akına karşı siper ettiler.

Polislerin yanında ve önünde saf tutup "Bizi çiğnemeden geçemezsiniz" dediler. Teröristleri önce bir güzel patakladılar, sonra da kovaladılar. Kaçan teröristler sağa sola rastgele açtılar, bazı kurşunlar binaya isabet etti.

O sırada gazetede bulunan arkadaşlarımız da bu kutlu mücadeleye katılmak için kapının önüne indiler. İnsanlar kendilerine şöyle dedi: "Biz sizi bu darbecilere vermeyiz kardeşim. Gerekirse ölürüz bu uğurda ama kılınızı bile teslim etmeyiz." İşte bu söz, göstermeye yeterli yaptığımız işin önemini ve hayatiyetini. İşte bu söz anlatıyor zaman zaman kızsalar ve eleştirseler de gazetemizin milletin kalbindeki yerini.

Sabah bu milletin gazetesidir. Bu millet gazetesini üç beş çapulcuya, haine, katile, ahlaksıza, toplum düşmanına vermez. Gerekirse ses tellerini koparır kökünden ama sesinin kısılmasına müsaade etmez. Kesilir belki boynu ama böyle çekilmeye gelmez. Bunu herkes bir kez daha anlamış oldu.

Buradan o korkak ve zalim darbeci teröristlere sesleniyorum: Liderlerinin emri üzerine topluca intihar eden o tarikatların mensupları kadar bile onurlu olamadınız. Onlar hiç değilse intiharlarına koca bir toplumu ortak etmeye çalışmadılar. Şimdi siz adaletin toplum eliyle değil de devlet eliyle gerçekleşmesi için dua edin.

DARBECİLERE DERSİNİ MİLLET VERDİ!

HAİNLER BİR DAHA GÜNEŞ YÜZÜ GÖREMEYECEKLER!

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI KARARGAHINDAKİ TERÖRİSTLER BÖYLE ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fetullahçı teröristler SABAH'ı iki kere kurşunladı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN