i lise komutanı böyle yakalandı!

Fetullahçı Terör Örgütü'ne bağlı lerin hükümete karşı darbe girişiminin ardından, içinde çok sayıda örgüt üyesi asker ve öğrencinin bulunduğu Kuleli Askeri Lisesine düzenlenen operasyonda e direnen Komutanı Piyade Kurmay Albay Mürsel Çırıkçı polis tarafından böyle gözaltına alındı.

Giriş Tarihi: 17.7.2016 01:15
Askeri lise komutanı böyle yakalandı!

Fetullahçı Terör Örgütü'ne bağlı ler, hükümete darbe girişiminde bulundu. İhanet dolu girişimde sivilleri bombalayan FETÖ'cü askerler İstanbul ve Ankara başta olmak üzere halka ateş açtı.

FETÖ'nün darbe girişiminin ardından, içinde çok sayıda örgüt üyesi asker ve öğrencinin bulunduğu Kuleli Askeri Lisesine düzenlenen operasyonda e direnen Komutanı Piyade Kurmay Albay Mürsel Çırıkçı polis tarafından böyle gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan çok sayıda asker ve askeri lise öğrencisi, belediyeye ait 5 otobüsle okuldan çıkarıldı. Otobüslerin çıkışı sırasında, bazı vatandaşların araçlara pet şişe atıp, camlarını yumrukladığı görüldü.

Operasyon sırasında polise direnen ve teslim olmamaya çalışan Okul komutanı Piyade kurmay Albay Mürsel Çırıkçı polis tarafından gözaltına alındı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Askeri lise komutanı böyle yakalandı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN