Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ'nün neden Akşener'de ısrar ettiği ortaya çıktı!

Fetullahçı Terör Örgütü tüm medya gücünü kullanarak ’i Temmuz ayında Genel Başkanlığı koltuğuna oturtmak için saldırıyordu. Siyaseti dizayn etme girişiminin arka planından 15 Temmuz darbesi çıktı. Amaç MHP’nin darbeye destek vermesiydi. Ancak yargı FETÖ’nün bu dayatmasını bozdu. 15 Temmuz darbesinin fos çıkmasıyla birlikte Akşener siyasetten tamamen silindi…

Giriş Tarihi: 18.7.2016 10:52 Güncelleme Tarihi: 18.7.2016 11:29
FETÖ'nün neden Akşener'de ısrar ettiği ortaya çıktı!

15 Temmuz darbesinin fos çıkması Meral Akşener'in hayallerinin de suya düşmesine neden oldu. Fetullahçı Terör Örgütü tüm medya gücünü kullanarak Meral Akşener'i Temmuz ayında MHP Genel Başkanlığı koltuğuna oturtmak için bütün gücüyle saldırıyordu. Siyaseti dizayn etme girişiminin arka planından 15 Temmuz darbesi çıktı. Amaç MHP'nin darbeye destek vermesiydi. Ancak yargı FETÖ'nün bu dayatmasını bozdu. 15 Temmuz darbesinin fos çıkmasıyla birlikte Akşener siyasetten tamamen silindi.

AKŞENER: FETULLAHÇI POLİSLERİ SERBEST BIRAKACAĞIM

7 Haziran seçimlerinden hemen önce Fetullahçı Terör Örgütü medyasına çıkan Meral Akşener FETÖ'cü polisleri kastederek "İktidara geldiğimizde tutuklu polisleri serbest bırakacağım" demiş ve eklemişti "Fetullahçı değilim ama olsaydım gururla bunu söylerdim" diyerek örgüte desteğini saklamamıştı. Akşener FETÖ'nün kalesi olan polis kolejlerinin de yeniden açılacağı sözünü de vermişti.

DARBENİN 2. DALGASI BU ÖNLEMLERLE ENGELLENDİ!

FETÖ'CÜ TERÖRİSTLER MHP'NİN DESTEĞİNİ ALMAYI PLANLIYORDU

Gülen'in bir dönem yakınındaki isimlerden biri olan Hayati Küçük, 15 Temmuz FETÖ darbesi hakkında Sabah.com.tr'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fetullahçı örgütün Meral Akşener ısrarının da altını çizen Hayati Küçük, "Fetullahçıların Meral Akşener ısrarının nedeni sanırım şimdi daha iyi anlaşılmıştır. Siyasi desteğe ihtiyacı olan FETÖ'cü darbeciler Meral Akşener'i MHP Genel Başkanlığı koltuğunda görmek istiyordu. Belki de darbe sonrasında Meral Akşener'e önemli görevler verilecekti. Ancak kongre hayalleri yargıdan defalarca dönünce bu hayalleri suya düştü." dedi.

Kaynak: Sabah.com.tr

GÜLEN'E YAKIN İSİM KONUŞTU: TALİMATI GÜLEN VERDİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'nün neden Akşener'de ısrar ettiği ortaya çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN